به مناسبت کریسمس به‌روزرسانی جدیدی برای Dead Cells منتشر شد

۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

توسعه‌دهندگان عنوان Dead Cells که از روز انتشار این بازی در سال گذشته تاکنون به‌پشتیبانی بی‌حرف و حدیث خود از آن ادامه داده‌اند، باری دیگر و این‌ دفعه به‌مناسبت تعطیلات کریسمس محتویات بیشتری به مخاطبان هدیه کرده‌اند.

بازی Dead Cells تا کنون ۱۵ به‌روزرسانی رایگان دریافت کرده است که شامل موارد مختلفی چون تغییرات تعادل گیم‌پلی، برطرف کردن باگ‌ها و محتویات جدید می‌شوند. روزگذشته نیز استودیو موشن تویین (Motion Twin) به‌روزرسانی جدیدی برای این بازی منتشر کرده است که تمام به‌روزرسانی‌های گذشته‌ی Dead Cells را به‌طور کلی دربردارد:

در حال حاضر به‌روزرسان “The Legacy ” برروی پلتفرم استیم در دسترس قرار دارد که به شما اجازه می‌دهد تا تمام نسخه‌های منتشر شده از Dead Cells از زمان دسترسی زودهنگامِ آن تاکنون را بازی کنید. و البته مشکل حذف فایل‌های ذخیره‌ی بازی را نیز برطرف کردیم. کریسمس همه مبارک!

اگر در جریان اخبار باشید می‌دانید که بازی‌بازان بسیاری از مشکلِ نابود شدن اتفاقی فایل‌های ذخیره‌ی بازی توسط Steam Cloud شکایت کرده بودند. بنابراین موشن تویین با اضافه کردن سیستم پشتیبان‌گیریِ روزانه سعی کرده است این مشکل را حل کند که البته استفاده از این قابلیت نیاز به‌کمی کارِ عملی توسط بازی‌بازان دارد.

لازم به‌ذکر است مدتی بعد و در اوایل سال ۲۰۲۰ نیز بسته‌ی الحاقی جدیدی به نام The Bad Seed برای این بازی منتشر خواهد شد. Dead Cells هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم مهدی رحیمی را از این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید