بازی Naraka: Bladepoint در جریان مراسم The Game Awards رسما معرفی خواهد شد

۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

تنها چند روز دیگر تا برگزاری مراسم The Game Awards باقی مانده است. براساس صحبت‌های آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، میزبان مراسم The Game Awards، امسال ۱۵ بازی مختلف در جریان این مراسم رونمایی خواهند شد. از میان این ۱۵ بازی، آقای کیلی نام یکی از این عناوین را فاش کرده است که برای اولین بار در جریان مراسم The Game Awards نمایش خواهد داشت.

آقای کیلی در توصیف بازی Naraka از عبارت‌هایی همچون «آهن‌هایی که به هم برخورد می‌کنند»، «خون‌های جاری که خشک می‌شوند» و موارد مشابه استفاده کرده است. اگرچه اطلاعات زیادی از بازی Naraka: Bladepoint در دست نیست ولی تیم سازنده چندی پیش نام تجاری این بازی را به ثبت رسانده است. این بازی توسط استودیوی تازه تاسیس ۲۴ اینترتینمنت (۲۴ Entertainment) توسعه یافته و توسط شرکت چینی نت‌ایز گیمز (NetEase Games) منتشر خواهد شد. بسیاری از هواداران سری Diablo شرکت نت‌ایز گیمز را به خاطر توسعه‌ی نسخه‌ی موبایلی این سری یعنی عنوان Diablo: Immortals به خوبی می‌شناسند.

با توجه به توصیفات آقای کیلی و تصویر منتشر شده، به نظر می‌رسد بازی Naraka: Bladepoint قرار است یک بازی هک اند اسلش و اکشن باشد. آقای کیلی در زمان توصیف این بازی از عبارت «Souls Blossom» نیز استفاده کرده است که شاید اشاره‌ای به شباهت این بازی با سری محبوب Dark Souls باشد. به هر حال باید دو روز دیگر یعنی تا تاریخ ۲۱ آذر ماه سال جاری (۱۲ دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای برگزاری مراسم The Game Awards و معرفی رسمی این بازی منتظر بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید