گیفت کارت
گیفت کارت

BlizzCon 2019 | ویدئویی ۲ ساعته از گیم‌پلی بازی Overwatch 2 منتشر شد

۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

همان‌طور که مطلع هستید، بازی Overwatch 2 روز گذشته و در مراسم BlizzCon 2019 رسما معرفی شد و حضار در این مراسم را حسابی غافل‌گیر کرد. اکنون ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی آن منتشر شده که محتوایی ۲ ساعته را دارا است.

در کنار رونمایی از Overwatch 2، این عنوان در مراسم BlizzCon 2019 نیز قابل بازی بود و اکنون کاربری در سایت یوتیوب، ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی آن را منتشر نموده که مدت زمان طولانی آن، در نوع خود هیجان‌انگیز است. در ویدئوی منتشر شده، پیشرفت‌های گرافیکی، مدل‌های بهبودیافته‌ی شخصیت‌ها و نقشه‌های بزرگ‌تری را نسبت به نسخه‌ی اول این مجموعه مشاهده می‌کنیم. همچنین این موضوع چندان دور از ذهن نبود زیرا موتور بازی‌سازی نسخه‌ی اول این مجموعه، به منظور توسعه‌ی بازی Overwatch 2، پیشرفت‌های چشم‌گیری را به خود دیده است. اما لازم به اشاره بوده که بازی Overwatch 2، در کنار پیشرفت‌های بسیاری، به شدت به نسخه‌ی اول این مجموعه وفادار بوده و قرار است نقشه‌ها، قهرمانان و مادهای نسخه‌ی اول این مجموعه نیز به Overwatch 2 منتقل شود.

شما می‌توانید ویدوی منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

بازی Overwatch 2، اثر جدید شرکت بلیزارد (Blizzard)، قرار است در تاریخی نامشخص برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. علاقه‌مندان می‌توانند تریلر رونمایی از این بازی را از نشانی قرار گرفته، تماشا نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید