سومین بهینه‌ساز بازی GreedFall منتشر شد

۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

حدود دو ماه پیش، بازی GreedFall منتشر گردید و توانست نقدها و امتیازات نسبتا خوبی را از سوی منتقدان دریافت کند. حال، استودیوی اسپایدرز (Spiders) به تازگی سومین بهینه‌ساز این بازی را منتشر کرده و برخی از ایرادات و مشکلات بازی را برطرف کرده است.

بازی GreedFall ساخته‌ی استودیوی اسپایدرز (Spiders)، عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی جهان باز است. در GreedFall شما با ورود به سرزمین‌های جادویی، در مناطق ناشناخته‌ی جدیدی که از موجودات خارق‌العاده و رمز و رازهای گمشده‌ی غنی پر شده‌اند، به اکتشاف می‌پردازید. همچنین بازی‌بازان می‌توانند سرنوشت دنیای بازی را با خیانت و یا دوستی با فرقه‌های مختلف تعیین کنند. علاوه بر این، شما می‌توانید با انتخاب یکی از چهار شخصیت مختلف در ابتدای بازی و اعمال دیپلماسی، فریب و زور بر ماموریت‌ها، برروی جریان بازی تاثیر گذاشته و داستان خود را شکل دهید.

حال به تازگی سومین بهینه‌ساز این بازی نقش‌آفرینی در دسترس قرار گرفته است و طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بهینه‌ساز به پایدارسازی بازی برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توجه کرده است. همچنین مشکلات مختلف بخش‌هایی مثل گیم‌پلی، مراحل و میان‌پرده‌های بازی برطرف شده‌اند. برای مثال پیش از این برخی از میان‌پرده‌های بازی پخش نمی‌شدند یا سیستم ذخیره‌سازی بازی بعد از برخی دیالوگ‌ها غیرفعال می‌شد. در کل بخش‌های مختلف و متنوعی از این بازی منحصر به فرد ایرادات و مشکلاتی را داشتند که این بهینه‌ساز به برطرف کردن آن‌ها پرداخته است.

بازی GreedFall در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا و با عنوان «تجربه‌ای ناب | نقد و بررسی بازی GreedFall» به قلم مصطفی زاهدی مطالعه کنید. همچنین در صورتی که در خرید این بازی مردد هستید، می‌توانید ویدئوی هایلایت تهیه‌ شده تحت عنوان «هایلایت: نکاتی که باید پیش از خرید بازی GreedFall بدانید» را مشاهده کرده و با نکاتی که باید پیش از خرید این بازی بدانید آشنا شوید. به نوعی این ویدئو شما را در خرید این بازی کمک خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید