به‌روزرسان ۱٫۰۵ بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
Call Of Duty: Modern Warfare

همان طور که اطلاع دارید، بازی Call of Duty: Modern Warfare به تازگی منتشر شده است. با این حال، بازی در برخی قسمت‌ها دارای مشکلات جزئی بوده و در همین راستا، استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به‌روزرسان جدیدی را برای این عنوان منتشر کرده است که هم‌اکنون برای نسخه‌های کنسولی و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

این به‌روزرسان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان حدود ۲ گیگابایت حجم دارد و در آن، برخی باگ‌ها و مشکلات بازی رفع شده‌اند. همچنین حجم این به‌روزرسان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی حدود ۷ گیگابایت گزارش شده است. انتظار می‌رود به‌زودی استودیوی اینفینیتی وارد اطلاعات بیشتری را در رابطه تغییرات صورت گرفته در این به‌روزرسان منتشر کند. این استودیو در تلاش است تا مشکلات بازی را به سرعت برطرف نماید.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی از طریق وب‌سایت گیمفا و با عنوان «این یعنی جنگ مدرن، یعنی ندای وظیفه حقیقی» به قلم مهدی رضایی مطالعه بفرمایید. همچنین می‌توانید برای مشاهده‌‌ی نقدها و نمرات بازی به این نشانی مراجعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید