کراس‌اوور Dying Light با Left 4 Dead 2 معرفی شد

۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

بازی Dying Light 2 را می‌توان به عنوان یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بازی‌های استودیوی تک‌لند (Techland)، همراه با محتویات قابل تجربه‌ی بسیار زیاد به حساب آورد؛ اما در این میان، به نظر می‌رسد که همچنان استودیوی تک‌لند، کارش با اولین نسخه‌ی این مجموعه به اتمام نرسیده است.

امروز استودیوی تک‌لند، توییتی را در اکانت اختصاصی مجموعه‌ی Dying Light منتشر کرد که از یک کراس‌اوور کاملا غیر قابل پیش‌بینی با یکی دیگر از فرانچایزهای دوست داشتنی زامبی محور، یعنی Left 4 Dead رونمایی می‌کردد. در حال حاضر اطلاعات بسیار زیادی از کراس‌اووری که با بازی Left4Dead 2 صورت خواهد گرفت، در دسترس قرار ندارد، اما احتمالا شاهد وجود سلاح‌ها و همچنین لباس‌های موجود در این اثر در بازی Dying Light خواهیم بود.

البته امیدواریم تا شاهد یک کراس‌اوور در کنار محتویات بزرگ و بسیار زیادی باشیم و بتوانیم تا باری دیگر، خاطرات دوران قدیم با مجموعه‌ی Left 4 Dead را این‌بار در بازی Dying Light زنده کنیم. در حال حاضر تاریخ دقیق دسترسی به محتویات این کراس‌اوور در اختیارمان قرار ندارد؛ اما به نظر می‌رسد که این کراس‌اوور، اخرین محتوای اضافی باشد که برای Dying Light عرضه و در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Dying Light هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد. در صورتی که این اثر را هنوز تجربه نکرده‌اید و نسبت به تجربه‌ی آن نیز مردد هستید، می‌توانید به نقد و بررسی آن با نام خاموشی یک نور مراجعه فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید