شایعه: منطقه‌ی The Haunted Forest به Destiny 2 بازخواهد گشت

۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

بازی Destiny 2 از زمان عرضه‌ی بسته‌الحاقی Shadowkeep تغییرات قابل‌توجهی را به خود دیده است؛ از جمله رایگان شدن این بازی با عرضه‌ی Destiny 2: New Light و شروع فصل جدید Season of the Undying. حال به نظر می‌رسد که ما قرار است که شاهد بازگشت The Haunted Forest از رویداد Festival of the Lost باشیم. در ادامه برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

رویداد Festival of the Lost بازی Destiny، رویداد غیررسمی مخصوص هالووین این عنوان است. استودیوی بانجی (Bungie) در طی ماه اکتبر پارسال منطقه‌ی The Haunted Forest را به عنوان بخشی از این رویداد به بازی Destiny 2 معرفی کرد. حالا به گزارش وب‌سایت پلی‌گان (Polygun)، به نظر می‌رسد که تعدادی از بازیکن‌ها با بررسی دو نشان (Emblem) Terrors End و Deep in the Woods به صورتی کاملا اتفاقی متوجه شده‌اند که متن این نشان از «شکست دادن کابوس‌ها در سال ۲۰۱۸» به «شکست دادن کابوس‌ها در سال ۲۰۱۹» تغییر پیدا کرده است. در حال حاضر استودیوی بانجی به طور رسمی بازگشت این رویداد را تایید نکرده است.

بازی رایگان Destiny 2: New Light و بسته‌الحاقی Shadowkeep برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید