از تاریخ اتشار نسخه‌های رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ Corpse Party: Blood Drive رونمایی شد + تریلر

۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

امروز استودیوی اکس‌سید (XSeed) با ارسال پیامی در صفحه‌ی رسمی بازی Corpse Party: Blood Drive، از تاریخ انتشار نسخه‌های رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ این بازی رونمایی کرد که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

بازی Corpse Party: Blood Drive، چهارمین و آخرین نسخه از این مجموعه بوه و بازی‌بازان را در جریان اتفاقات وحشتناکی قرار می‌دهد. طرفداران در این بازی قرار است در نقش آیومی شینوزاکی (Ayumi Shinozaki) قرار گرفته و با موجوداتی وحشتناک دست و پنجه نرم کنند. همچنین، محیط‌های تاریک و متنوع‌تری در این بازی، نسبت به نسخه‌های قبلی این مجموعه گنجانده شده است و معماهای بسیاری در آن، انتظار بازی‌بازان را می‌کشند.

استویدیوی اکس‌سید، تاریخ انتشار نسخه‌های نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی این بازی را (۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) اعلام کرده است. لازم به ذکر بوده که توسعه‌دهندگان این بازی از قبل اعلام کرده‌اند، ۴ نسخه از این مجموعه به نام‌های Book of Shadows، Sweet Sachiko’s Hysteric Birthday Bash، Corpse Party 2: Dead Patient و Corpse Party: Blood Drive را در غرب و برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهند کرد که آخرین مورد، به زودی رنگ واقعیت به خود، خواهد گرفت

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Corpse Party: Blood Drive در حال حاضر برروی گوشی‌های هوشمند و پلی‌استین ویتا در دسترس قرار دارد

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید