همه چیز در رابطه با TGS 2019 | زمان برگزاری، عناوین قابل بازی و معرفی‌های احتمالی

۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷

رویداد TGS 2019 فردا رسما در کشور ژاپن و شهر توکیو آغاز می‌شود. بر اساس اخبار منتشر شده، طی این رویداد شاهد اتفاقات و رونمایی‌های هیجان انگیزی خواهیم بود. با گیمفا همراه باشید.

اگرچه عموم بازی‌بازان از روز شنبه قادر خواهند بود تا از نمایشگاه TGS 2019 بازدید به عمل آورند اما این موضوع بدین معنی نیست که برای اطلعات، جزئیات و رونمایی‌های جدید باید تا روز شنبه منتشر بمانیم. بلکه رویداد TGS 2019 از فردا رسما اغاز می‌شود و عده‌ی خاصی نظیر خبرنگاران و فعالان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی قادر هستند تا در این نمایشگاه حضور به عمل اورند.

برنامه‌ی فردا با حضور شرکت سونی آغاز می‌شود. شرکت سونی قصد دارد تا طی روزهای حضور خود در این رویداد یعنی از ۱۲ تا ۱۵ سپتامبر (۲۱ شهریور تا ۲۴ شهریور) به نمایش بازی Death Stranding و سایر بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ از قبیل Yakuza: Like a Dragon ،Final Fantasy VII Remake ،Project Resistance ،Call of Duty: Modern Warfare و Nioh 2 بپردازد. کنفرانس شرکت سونی فردا ساعت ۵:۳۰ بامداد به وقت تهران آغاز می‌شود و شما می‌توانید این برنامه را به محض آغاز در قسمت پایین مشاهده کنید

شرکت کپکام نیز برنامه‌های مفصلی برای  رویداد TGS 2019 دارد که از مهم‌ترین آن می‌توان به رونمایی از نسخه‌ی جدید سری Resident Evil  یعنی Project Resistance اشاره کرد. به گفته‌ی کپکام طی رویداد TGS 2019، این شرکت به رونمایی کامل از این بازی به همراه دیگر بازی‌های خهود خواهد پرداخت. برنامه‌ی شرکت کپکام در روز نخست ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح به وقت تهران آغاز می‌شود و شما می‌توانید این برنامه را به صورت زنده در قسمت پایین مشاهده کنید:

در نهایت کنفرانس شرکت باندای نامکو نیز راس ساعت ۶:۴۵ بامداد به وقت تهران آغاز خواهد شد و این شرکت نیز قصد دارد تا از بازی‌های جدید خود نظیر Code Vein رونمای کرده و تریلرهخای جدید از آن‌ها را به نمایش بگذارد. شما می‌توانید کنفرانس شرکت باندای نامکو را در قسمت پاین مشاهده کنید:

در نهایت باید اشاره کرد که ناشران و استودیو‌های بازی‌سازی زیاد دیگری نظیر اسکوئر انیکس و کونامی نیز در این رویداد حضور خواهند داشت و هرکدام لاین‌آپ گسترده‌ای را برای نمایش در اختیار دارند. وب‌سایت خبری تحلیلی گیمفا به مانند همیشه هم زمان با شروع رویداد TGS 2019، اخبار ، اطلعات، جزئیات و تریلرهای جدید را در سریع‌ترین زمان ممکن با شما به اشتراک خواهد گذاشت. بنابراین رویداد TGS 2019  را به مانند همیشه با گیمفا دنبال کنید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید