با انتشار تریلری از بسته‌الحاقی We Happy Few: We All Fall Down رونمایی شد

۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

بازی We Happy Few سال گذشته برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه شد و بازخوردهای ضد و نقیضی را از جانب منتقدین دریافت کرد. اما بسیاری از طرفداران تجربه‌ی آن را لذت‌بخش دانستند و محیط آن را که از مجموعه‌ی Bioshock الهام گرفته است را دوست داشتند. اما امروز خبرهای خوبی برای طرفداران آن منتشر شده و استودیوی کامپولشن گیمز (Compulsion Games) با انتشار تریلری از بسته‌ی الحاقی جدید آن رونمایی کرد.

We All Fall Down قرار است برخلاف بسته‌الحاقی‌های گذشته‌ی بازی We Happy Few We که داستانی جدا را روایت می‌کردند، به داستان اصلی این عنوان مرتبط باشد. این بسته‌ی الحاقی برروی شخصیت‌های سالی (Sally) و ولینگتون (Wellington) تمرکز خواهد داشت و بازی‌بازان قرار است در آن، شاهد فروپاشی نظم و هنجارهای اجتماعی باشند. قطعا نام این بسته‌ی الحاقی با اتفاقات داستان آن هم‌خوانی دارد و استویدیوی کامپولشن گیمز، آن را به عنوان آخرین بسته‌الحاقی و خاتمه‌ای بر داستان این عنوان محسوب می‌کند.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

عنوان We Happy Few در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «اوهام شادی» به قلم محمد آریامقدم را از طریق این نشانی مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید