سری Pro Evolution Soccer در نسل بعد از یک موتور گرافیکی جدید استفاده خواهد کرد

۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

آقای کِی ماتسودا (Kei Matsuda)، از شرکت کونامی (Konami)، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت WinPES اعلام کرد که از نسل بعد، سری بازی‌های Pro Evolution Soccer از موتور گرافیکی جدیدی استفاده خواهد کرد. به بیان دیگر، نسخه‌های نسل فعلی این بازی‌ها از همان موتور گرافیکی قبلی یعنی FOX Engine استفاده خواهند کرد.

آقای ماتسودا در مورد موتور گرافیکی نسل بعدی سری PES اظهار داشت:

برنامه‌های ما در حال حاضر برروی نسخه‌های نسل فعلی سری PES متمرکز است. به‌روز‌رسانی کردن این فناوری اقدامی خطرناک است. پیش از خلق یا انتشار هر چیزی، شما باید همه‌ی خطرات را ارزیابی کنید. در آینده ما برنامه داریم تا موتور گرافیکی اصلی این سری را تغییر دهیم، اما این اتفاق قبل از عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعد رخ نخواهد داد. نسخه‌های نسل فعلی همچنان از موتور گرافیکی FOX Engine استفاده خواهند کرد. ما در این مورد برنامه‌ای برای تغییر نداریم.

بازی eFootball PES2020 که در ماه آینده‌ی میلادی منتشر خواهد شد، همچنان از موتور FOX Engine استفاده می‌کند. با این حال باید ببینیم در سال آینده چه اتفاقی برای سری PES خواهد افتاد. با توجه به عرضه‌ی احتمالی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس اسکارلت در نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی، باید منتظر ماند و دید که شرکت کونامی برای بازی PES 2021 چه اقدامی انجام خواهد داد.

بازی eFootball PES 2020 در تاریخ سه‌شنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین قابل ذکر است که نسخه‌ی عادی بازی با قیمت ۶۰ دلار و نسخه‌ی Legend Edition نیز با قیمت ۷۹٫۹۹ دلار عرضه می‌شوند. نسخه Legend تنها به صورت دیجیتال در دسترس بوده و شامل آیکون رونالدینیوی برزیلی و لیونل مسی خواهد بود که بازی‌بازان می‌توانند به مدت ۱۰ بازی به صورت قرضی از این آیکون‌ها استفاده کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید