رسمی؛ سونی استودیوی اینسامنیاک گیمز را خریداری کرد

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶

پس از شایعات فراوانی که در ارتباط با خریداری استودیوهایی به مانند رمدی و  اینسامنیاک گیمز توسط سونی به گوش می‌رسید حال شرکت سونی رسما اعلام کرد که این استودیو را خریداری کرده است و این استودیو از این به بعد به عنوان استودیوهای فرست پارتی سونی فعالیت خواهد کرد.

استودیوی اینسامنیاک گیمز اتبدا رد سال ۱۹۹۴ و تحت نام Xtreme Software توسط تد پرایس تاسیس شد. این استودیو از زمان اغاز فعالیت تا به حال به صورت مستقل کار کرده و طی این مدت نیز بازی‌های انحصاری زیاید برای کنسول پلی‌استیشن ساخته که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Spiderman اشاره کرد که سال گذشته برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و بیش از ۱۳٫۲ میلیون نسخه به فروش رساند. البته از سوابق دیگر این استودیو می‌توان به ساخت بازی Sunset Overdrive به صورت انحصاری برای کنسول اکس باکس نیز اشاره کرد.

حال شرکت سونی به تازگی رسما اعلام کرد که این استودیو را خریداری کرده و از این پس اینسامنیاک گیمز به جمع استودیوهای فرست پارتی سونی خواهد پیوست و از این روی تعداد این استودیو‌ها به عدد چهارده می‌رسد.

باید منتظر ماند و دید همکاری جدید سونی و اینسامنیاک گیمز به معرفی و ساخت چه پروژه‌های در آینده خواهد انجامید. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید