Stadia Connect | تریلر جدیدی از بسته‌الحاقی Destiny 2: Shadowkeep منتشر شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۱
Destiny 2: Shadowkeep

به تازگی در طی مراسم Stadia Connect، تریلر جدیدی از بسته‌ی الحاقی مورد انتظار بازی Destiny 2 یعنی Shadowkeep به نمایش گذاشته شد و توجه‌ هواداران و طرفداران این عنوان را به سوی خود کشاند.

دیگر زمان زیادی تا انتشار Destiny 2: Shadowkeep، بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بازی Destiny 2، باقی نمانده است. به نظر می‌رسد استودیوی بانجی (Bungie) یک بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بسیار بزرگ را برای هواداران و کاربران بازی تیراندازی و چندنفره‌ی خود در نظر گرفته است. ما در این محتوای اضافی، قرار است قصر ایمپوزینگ هایو (Imposing Hive) را شاهد باشیم که از نظر زیبایی‌شناختی دچار تغییراتی شده است. بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Destiny 2: Shadowkeep در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر سال جاری میلادی عرضه شود ولی عرضه‌ی هر دو بسته‌ی الحاقی و نسخه‌ی رایگان بازی تا تاریخ سه‌شنبه ۹ مهر ماه سال جاری (۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) تاخیر خوردند.

لازم به ذکر است که کره‌ی ماه در این بسته‌الحاقی قرار است از نظر مقیاس دو برابر بزرگتر از بازی Destiny 1 باشد و فعالیت‌های بسیاری را مانند لاست سکتورز (Lost Sectors) در خود جای خواهد دهد. یکی از محتویات اضافه‌ی جذاب در این بسته‌الحاقی، بازگشت منطقه‌ی فالن کچ (Fallen Ketch) بوده که توسط گروه فالن به منظور ایجاد پایگاه جدیدی تصرف شده است.

شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این عنوان را در قسمت پایین صفحه، با کیفیت‌های مختلف مشاهده و دریافت کنید. بازی Destiny 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید