نسخه‌ی Enhanced Edition بازی System Shock 2 رسما تایید شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

استودیوی نایت‌دایو (Nightdive) در حال کار برروی نسخه‌ی بهبود یافته‌ی بازی کلاسیک System Shock 2 است. استودیوی نایت‌دایو، که در زمینه‌ی ساخت نسخه‌های Enhanced Edition (بهبود یافته) بازی‌های کلاسیک همانند Forsaken, Turok و نسخه اول System Shock مهارت دارد، به‌ تازگی در حساب کاربری رسمی توییترشان از برنامه‌ی خود برای عرضه‌ی System Shock 2: Enhanced Edition رونمایی کردند.

System Shock 2 یک بازی شوتر اول شخص ژانر وحشت-بقا است که در آن شما وظیفه‌ی کنترل شیوع یک بیماری در یک سفینه‌ی فضایی را به عهده دارید. کن لوین (Ken Levin) بزرگ، خالق Bioshock، طراح ارشد این بازی بوده است.

شما می‌توانید در ادامه توییت رسمی منتشر شده توسط نایت‌دایو را مشاهده کنید:

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از بازسازی System Shock 2 منتشر نشده است ولی ما امیدواریم که این بازسازی نیز همانند System Shock: Enhanced Edition به بهترین شکل ممکن توسعه پیدا کند. ما گمان می‌کنیم که این بازی همانند نسخه‌ی اولیه‌ی System Shock تنها برای رایانه‌های شخصی منتشر شود.

چند سال پیش توسعه‌ی بازی System Shock 3 نیز توسط استودیوی آترساید اینترتیمنت (OtherSide Entertainment) تایید شد و به نظر می‌رسد که در طی چند سال آینده دو نسخه‌ی جدید از این مجموعه‌ی کلاسیک منتشر خواهند شد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید