از این پس، آیتم‌های تولید شده در Workshop به تایید شرکت ولو نیاز خواهند داشت

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

براساس اطلاعات منتشر شده توسط یکی از کاربران وب‌سایت Reddit، مادها و آیتم‌های تولید شده در بخش Workshop فروشگاه استیم، پیش از این که به صورت عمومی نمایش داده شوند، باید توسط تیم مدیریتی این فروشگاه بررسی و تایید شوند. به گفته‌ی شرکت ولو (Valve)، فرآیند تایید شدن آیتم‌ها «کم‌تر از یک روز» طول می‌کشد.

ثبت و تایید آیتم‌های جدید در بخش Workshop شامل یک فرآیند دو مرحله‌ای می‌شود. در مرحله‌ی نخست، پیامی به ایمیل ثبت شده برروی حساب کاربری شما در پلتفرم استیم ارسال می‌شود. این کار در فاصله‌ی نیم ساعتی از زمان ثبت آیتم شما در بخش Workshop انجام می‌شود. پس از آن که شما ایمیل خود را تایید کردید، مرحله‌ی دوم آغاز می‌شود. در این مرحله، آیتم شما در صف انتظار بررسی قرار می‌گیرد و باید توسط اعضای شرکت ولو به تایید نهایی برسند.

اگر شما قصد به‌روزرسانی و تغییر آیتم‌های قبلی خود را داشته باشید، شرایط کمی متفاوت خواهد بود. کاربرانی که شما را دنبال می‌کنند، همچنان به نسخه‌ی قبلی آیتم دسترسی خواهند داشت ولی برای نمایش عمومی نسخه‌ی تغییر یافته‌ی آیتم، باید منتظر تایید شدن آن توسط شرکت ولو بمانید. شرکت ولو در این باره بیان کرده است که «در طول انجام این مرحله شما همچنان به محتوا دسترسی داشته و امکان تغییر آن را خواهید داشت ولی پیش از تایید نهایی توسط ولو، دیگر کاربران قادر به مشاهده‌ی تغییرات اعمال شده نخواهند بود».

شرکت ولو هنوز نام بازی‌هایی که شامل این قانون جدید می‌شوند را منتشر نکرده است. علاوه بر این، شرکت ولو از ارائه‌ی دلیل استفاده از این قانون جدید نیز خودداری کرده است. البته در بخش Workshop مربوط به بازی‌های محبوب و مشهوری مانند CS:GO، شاهد تبلیغات دروغ و کلاه‌برداری‌های مختلفی بوده‌ایم. بسیاری از تولید کنندگان آیتم در تبلیغ بیان می‌کردند که در ازای دانلود و استفاده از محتوای تولید شده، یک عدد آیتم گران‌قیمت و یا کد بازی را به کاربران هدیه می‌دادند که این اتفاق هیچ‌گاه رخ نمی‌داد. قانون جدید استفاده شده در Workshop باید به رفع این مشکل و بهبود اوضاع کمک کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید