دعوت‌نامه‌هایی از طریق برنامه‌ی Resident Evil Ambassador به آمریکا ارسال شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

در هفته‌ی اخیر، دعوت‌نامه‌هایی از طریق برنامه‌ی Resident Evil Ambassador برای بازی‌بازان ژاپنی ارسال گردیده و از آن‌ها درخواست شد تا در تاریخی معین به شهر توکیو سفر کرده و به تجربه‌ی یک بازی معرفی نشده بپردازند. حال به نظر می‌رسد که این دعوت‌نامه‌ها به آمریکا نیز ارسال گردیده است.

سری Resident Evil توانسته تا در سالیان اخیر، به یکی از قدرتمندترین و محبوب‌ترین فرنچایزهای بازی‌های ویدئویی تبدیل شود. شرکت کپکام (Capcom) با عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 2 به طرفداران اثبات کرد که این سری هنوز به ریشه‌های خود وفادار بوده و سعی دارد تا دوباره تاج بازی‌های ترسناک را بر سر نهد و به بهترین در این سبک تبدیل شود.

حال شرکت کپکام دعوت‌نامه‌هایی را از طریق برنامه‌ی Resident Evil Ambassador برای برخی از بازی‌بازان آمریکایی ارسال کرده و از آن‌ها خواسته تا در روزهای ۲۹ و ۳۰ شهریورماه (۲۰ و ۲۱ سپتامبر) در شهرهای لس‌آنجلس و کالیفرنیا و  ۱ و ۲ مهرماه (۲۳ و ۲۴ سپتامبر) در شهر نیویورک، به تجربه‌ی عنوانی معرفی نشده بپردازند.

با اینکه اطلاعاتی رسمی از شرکت کپکام منتشر نگردیده است، ولی به نظر می‌رسد که این عنوان معرفی نشده، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 است. با این وجود همچنین احتمال می‌‌رود که این بازی، نسخه‌ی Resident Evil 8 بوده و قصد دارد تا سری را از لحاظ داستانی به جلو ببرد. البته دعوت از بازی‌بازان برای تجربه‌ی عنوان‌های معرفی نشده، عملی است که خیلی کم از شرکت کپکام دیده شده است؛ همین موضوع باعث شده که شایعاتی مبنی بر ساخت یک عنوان کاملا جدید نیز منتشر شود. حال باید ببینیم که در روزهای آینده، شرکت کپکام از چه عنوانی پرده‌برداری خواهد کرد، آیا با یک Resident Evil دیگر طرف هستیم و یا کلا با عنوانی جدید روبه‌رو می‌شویم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید