سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2020، حضور خود در Cyberpunk 2077 را تایید کرد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

در طی چند ماه گذشته دلایل متفاوتی همانند حضور کیانو ریوز در نقش Johnny Silverhand بازی Cyberpunk 2077 استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) را تبدیل به مرکز توجه بسیاری از بازی‌بازها کرده است. حالا با توجه به تلاش صرف شده برای توسعه‌ی دنیای این بازی به بهترین شکل ممکن بسیاری از بازی‌بازها انتظار داشتند تا مایک پاندسمیت (Mike Pondsmith)، سازنده‌ی بازی رومیزی Cyberpunk، در Cyberpunk 2077 حضور پیدا کند و همان‌طور که از تیتر این خبر پیدا است، مایک پاندسمیت امروز حضور خود در Cyberpunk 2077 را تایید کرد.

در مصاحبه‌ای با مجله‌ی رسمی اکس‌باکس (XBOX Official Magazine)، مایک پاندسمیت ضبط صداگذاری یکی از شخصیت‌های بازی Cyberpunk 2077 را تایید کرد. ولی در ادامه گفت:

من در این بازی نقش دارم. من صداگذاری‌های یک نقش را ضبط کردم ولی پس از این‌کار آن‌ها نقش جدیدی را برای من درنظر گرفتند و من نمی‌توانم اطلاعات بیشتری در مورد این نقش جدید را انتشار بدهم. و من همین مقدار کم اطلاعات را به منظور آرام کردن خیال بعضی از هواداران با شما به اشتراک گذاشتم.

او در ادامه گفت:

من حدس می‌زنم که نقش من در این بازی گیتار بیس نواختن در کنار Johnny Silverhand خواهد بود.

با وجود اینکه صحت این جمله آخر غیرممکن به نظر می‌رسد، قرار دادن او در بازی Cyberpunk 2077 حرکت درست دیگری از سوی سی‌دی پراجکت است. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین سال ۱۳۹۹ (۱۶ آپریل ۲۰۲۰) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید