بسیاری از مودهای جدید بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare معرفی نشده‌اند

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

از زمان معرفی بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warefare، استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) از هر فرصتی برای صحبت و معرفی در رابطه با بخش چندنفره‌ی این اثر استفاده کردند. با این‌حال به نظر می‌رسد که اطلاعات ارائه شده توسط این دو شرکت از بخش چندنفره کافی نبوده است و شاهد بخش‌ها و مودهای بیشتر و البته جدیدی در بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warefare خواهیم بود.

بر اساس صحبت‌های سران استودیوی اینفینیتی وارد، اطلاعات نسبت بسیاری در رابطه به طراحی نقشه‌‌های بخش چندنفره، تغییرات توجه و همچنین بازگشت کیل‌استریک‌ها (Killstreaks) به این بازی در دسترس قرار گرفته است اما این‌ها تمام موارد موجود در بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare نخواهد بود.

آقای جوئل امسلی (Joel Emslie)، کارگردان بخش هنری استودیوی اینفیتی وارد، طی مصاحبه‌ی جدیدی اعلام کرد که شاهد مودهای جدیدی در بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warefare خواهیم بود که فعلا معرفی نشده‌اند. در حال حاضر اینفیتی وارد نسبت به معرفی دو بخش جدید Ground Wars و Gun Fight اقدام کرده است و با توجه به بی‌میلی این استودیو نسبت به توسعه‌ی بخش بتل‌رویال و علاقه‌ی تیم سازنده به تمرکز برروی بخش چندنفره‌ی سنتی، باید در آینده دید که این استودیو چه مودهای جدیدی را برای سرگرمی بازی‌بازان این اثر ترتیب دیده است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین مرحله‌ی بتای بخش چندنفره‌ی این اثر نیز در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۸ (۱۲ سپتامبر ۲۰۱۹) در دسترس قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است که این مرحله به صورت بازی میان‌ پلتفرمی قابل تجربه خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید