دموی بازی Marvel’s Avengers مدتی بعد از رویداد SDCC در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت

San Diego Comic Con ، اخبار ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
Marvels-Avengers

از زمانی که بازی Marvel’s Avengers در رویداد E3 2019 رونمایی شد، بازی‌بازان به شدت منتظر تجربه‌ی نسخه‌ای از این بازی بودند. حال حساب رسمی Marvel’s Avengers در توییتر، تاریخی را برای تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی این بازی مشخص نموده است.

بازی جدید استودیو کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) یعنی Marvel’s Avengers قرار است تا در تاریخ ۲۶ اردیبهشت (۱۵ می) سال ۱۳۹۹ برای دستگاه‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر شود؛ از روز اعلام این خبر در رویداد E3 2019 بازی‌بازان منتظر بودند تا شاید بتوانند نسخه‌ای از این بازی را در رویداد کامیک‌کان تجربه کنند، ولی گیم‌پلی  بازی برای فراد اندکی به نمایش گذاشته شد تا آب سردی بر قلب پرامید بازی‌بازان ریخته شود.

امروز اما در حساب توییتری این بازی، سازندگان اعلام کردن که در هفته‌ی بعد از رویداد کامیک‌کان یعنی ۵ شهریور نسخه‌ی آزمایشی این برای برای همه‌ی بازی‌بازان در دسترس قرار خواهد گرفت.

همه‌ی تیم به سختی در تلاش هستند تا بتوانند نسخه‌‌ی آزمایشی بازی را که قرار شده تا در هفته‌ی بعد از رویداد کامیک‌‌کان به صورت آنلاین برای بازی‌بازان در دسترس قرار گیرد را تا حد ممکن بهتر و بهتر کنند.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 8٫20 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید