بازی Peace Island مرحله‌ی کیک‌استارتر را با موفقیت پشت سر گذاشت

۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

بازی Peace Island، کنترل الیزابت (Elizabeth) و ۸ گربه‌ی دیگر را به دست بازی‌بازان خواهد سپرد و طرفداران در این بازی قرار است علت ناپدید شدن انسان‌ها و راز جزیره را کشف نمایند.

بسیاری از طرفداران کنجکاو هستند که مطلع شوند، بازی کردن در نقش یک گربه در جزیره‌ای غیر عادی چه حس و حالی را در پی خواهد داشت. بازی‌بازان در بازی Peace Island قرار است در نقش یک گربه و به همراه دوستان وی، اسرار بزرگ و کوچک جزیره‌ای پهناور را کشف نمایند. این گربه‌ها پس از فراخوانده شدن در جزیره‌ای ناشناس و بیدار شدن از خواب، شاهد ناپدید شدن همراهان خود خواهند بود و بازی به همراه گربه‌ای به نام الیزابت آغاز خواهد شد. بر اساس اطلاعات صفحه‌ی کیک‌استارتر، داستان این بازی قرار است مخلوطی از داستان‌های تاریخی و علمی‌تخیلی باشد.

الیزابت و هشت گربه‌ی دیگر به منظور یافتن همراهان خود، اکتشاف، همکاری با دیگر حیوانات و خیره شدن به دیوار که مکانیزمی به منظور جابه‌جایی سریع در جزیره محسوب می‌شود، با یک‌دیگر همراه خواهند شد. در جریان این بازی، طرفداران خط‌‌های داستانی مختلفی را تجربه خواهند نمود و در نهایت به پایان‌های قابل تاملی دست پیدا خواهند کرد. گیم‌پلی بازی Peace Island، بیشتر برروی اکتشاف و همکاری تمرکز دارد و مبارزه نقش کم‌رنگ‌تری را در این بازی ایفا خواهد نمود.

شما می‌توانید چند تصویر منتشر شده از این بازی را د قسمت پایین مشاهده نمایید:

بازی Peace Island توانسته است با موفقیت رقم ۱۳,۰۹۸ دلار را در کیک‌استارتر کسب نماید و رقم مورد انتظار توسعه‌دهندگان این بازی برای عبور از مجوز ساخت، ۷۰۰۰ دلار بوده است. همچنین بازی‌بازان می‌توانند به حمایت خود نسبت به این بازی ادامه داده و قرار است این افراد، پاداش‌هایی را از سوی سازندگان آن دریافت نمایند. تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد این بازی هنوز مشخص نشده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید