بازی GRID تاخیر خورد

۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

استودیوی کدمسترز (Codemasters) به تازگی اعلام کرد که توسعه‌ی بازی هیجان‌انگیز GRID برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ با مشکلاتی مواجه شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه شوید.

از زمانی که بازی GRID توسط استودیوی کدمسترز جهت انتشار برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ معرفی شد، اطلاعات زیادی از این بازی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفت. با این حال، استودیو کدمسترز یکی از بهترین شرکت‌های بازی‌سازی است و به جرات می‌توان این استودیو را از معدود سازندگان قدرتمند در سبک بازی‌های اتومبیل‌رانی دانست؛ در نتیجه عنوان GRID در دستان سازنده‌ای توانا قرار دارد و همین موضوع باعث دلگرمی طرفدارن شده است. با این اوصاف بهتر بود قبل از اینکه پشت فرمان بنشینیم، آشنایی کافی از مسیر و اتوموبیل خود داشته باشیم.

استودیو کدمسترز قصد دارد تا به منظور بهبود عملکرد این بازی برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ زمان بیش‌تری را در اختیار تیم سازنده قرار دهد، در نتیجه انتشار آن با یک ماه تعویق مواجه ‌می‌شود. همچنین تیم سازنده قول داده است که تا زمان عرضه‌ی عنوان GRID اطلاعات زیادی را از این بازی مورد انتظار در اختیار کاربران قرار دهد.

بازی GRID در تاریخ جمعه ۱۹ مهر ماه سال ۱۳۹۸ ( ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید