نسخه‌ی جدید Evil Dead یک بازی واقعیت مجازی نخواهد بود

۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

چند وقتی از آخرین مصاحبه‌ی آقای بروس کمپبل (Bruce Campbell)، بازیگر نقش اش ویلیامز (Ash Williams) در سری سینمایی Evil Dead، که در رابطه با ادامه‌ی داستان سریال متوقف شده‌ی آن در دیگر حوزه‌های سرگرمی بود گذشته است. حال او در حساب شخصی توییتر خود مطلبی راجع به این بازی نوشته است که به پلتفرم‌های مقصد آن اشاره دارد.

بسیاری آقای کمپبل را برای نقش دوست‌داشتنی خود در سری Evil Dead می‌شناسند. شایعات بسیاری مبنی بر حضور او در بازی Mortal Kombat 11 شنیده می‌شود که البته او چندین بار آن‌ها را رد کرده و با اشاره به بازی جدید مربوط به سری Evil Dead، توضیح داده که حضور او در بازی رقیب می‌تواند به سری اصلی صدمه بزند.

اخیرا او در حساب رسمی توییتر خود، به این بازی اشاره کرده و گفته است که این بازی برای کنسول‌ها و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و خبری از نسخه‌ی واقعیت مجازی نخواهد بود.

با سلام به شما بازی‌بازان باحال، زمان آن رسیده تا برخی از شایعات را رد کنم و جزئیات جدیدی را با شما به اشتراک بگذارم؛ بازی بعدی Evil Dead برای کنسول‌ها و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست ساخت است.

در سال‌های گذشته و نسبتا دور شاهد انتشار بازی‌های سری Evil Dead بوده‌ایم. اولین نسخه‌ی آن‌ها که الهام گرفته از نخستین فیلم سینمایی مجموعه بود، برای پلتفرم کمودور ۶۴ منتشر شد. پس از آن اما چندین نسخه با اقتباس از نسخه‌ی دوم مجموعه‌ی سینمایی برای کنسول‌های پلی‌استیشن و پلی‌استیشن ۲ عرضه شد. سریال تلویزیونی محبوب این سری نیز پس از سه فصل هیجان‌انگیز به صورت ناتمام به پایان رسید. مطمئنا بازی‌بازان بسیاری منتظر یک بازی باکیفیت از این سری بوده‌اند و حال نسبت به نسخه‌ی جدید آن امید بسیاری دارند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید