استودیوی ریسپاون (Respawn) در رویداد OC6 از پروژه‌ی بزرگ واقعیت مجازی خود رونمایی می‌کند

۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

شرکت اوکولوس (Oculus) عنوان کرد که این بازی در رویداد Oculus Connect 6 در ماه سپتامبر معرفی می‌شود.

استودیوی ریسپاون به‌شدت روزهای شلوغی را سپری می‌کند. این استودیو نه‌تنها برروی یک عنوان تک‌نفره برای یکی از بزرگ‌ترین فرانچایزهای دنیا کار می‌کند، بلکه برروی یک بازی بتل‌رویال که قرار است روند تولید آن به‌مدت طولانی ادامه داشته‌ باشد تمرکز کرده‌است. اما این اتمام کار نیست‌. به‌زودی، شاهد بازی دیگری از آن‌ها خواهیم‌بود که برای تجربه‌ی آن نیاز به هدست است.

ممکن است خاطرتان نباشد، اما در سال ۲۰۱۷ این خبر اعلام شد که استودیوی ریسپاون با همکاری شرکت اوکولوس، یک عنوان واقعیت مجازی بزرگ در دست ساخت دارد. از آن زمان تاکنون خبری نبود تااینکه مشخص شد در رویداد OC6، یک پروژه‌ی بزرگ واقعیت مجازی اول شخص، در سبک مبارزه‌ای توسط دو شرکت معرفی می‌شود.

اینکه آیا این بازی به‌نوعی مربوط به عنوان Titanfall یا Apex Legends هست یا با یک IP کاملاً جدید طرف هستیم فعلا نامشخص است‌. حتی هنوز معلوم نیست که بازی جدید فقط یک عنوان واقعیت مجازی باشد؛ چون هیچ شرکتی تاکنون تمام بودجه‌ی عناوین بزرگش را به ساخت یک عنوان واقعیت مجازی اختصاص نداده‌است. درهرصورت، این موضوع در رویداد OC6 که در تاریخ ۲۵ و ۲۶ ماه سپتامبر برگزار می‌شود، مشخص خواهدشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید