E3 2019 | ویژگی‌های جدید Fifa 20 و همچنین نسخه‌ی Legacy Edition

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۹

پس از معرفی مود Volta یا همان فوتبال خیابانی توسط الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، برای عنوان Fifa 20 در کنفرانس EA Play، حال نوبت به معرفی دو ویژگی جدید این عنوان و همچنین تفاوت نسخه‌ی Legacy Edition با بازی اصلی رسیده است.

در جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی Fifa، شرکت الکترونیک آرتس تصمیم به ارائه‌ی سیستم جدیدی به نام Football Intelligence یا هوش فوتبالی کرده است. این سیستم جدید در واقع باعث می‌شود تا شاهد مسابقه‌هایی واقعی‌تر از گذشته باشیم. این سیستم باعث می‌شود تا بازیکنان در جریان بازی، به بحث موقعیت گیری بیشتر دقت کنند. همچنین این سیستم توانایی‌های بیشتری را در کنترل تکل‌ها و ضربات خطرناک، به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

همچنین الکترونیک آرتس در این عنوان، سیستم جدید کنترل توپ و فیزیک پیشرفته‌ی توپ را برای بیشتر واقعی شدن Fifa 20 معرفی کرد.

اطلاعاتی نیز در رابطه با نسخه‌ی Legacy Edition این عنوان توسط الکترونیک آرتس منتشر شد که باعث ناامیدی بسیاری از دارندگان کنسول نینتندو سوییچ می‌شود. این نسخه در واقع انحصارا برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و متاسفانه بر پایه‌ی Fifa 19 توسعه یافته و شاهد بسیاری از قابلیت‌های اصلی Fifa 20 مانند حالت Volta، فیزیک جدید توپ و هوش مصنوعی بهینه یافته نخواهیم بود. همچنین پیشرفت چشم‌گیری نیز نسبت به گرافیک Fifa 19 در نینتندو سوییچ به وجود نیامده است. سال گذشته نیز شاهد عرضه‌ی Fifa 19 Legacy Edition برروی پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ بودیم و با توجه به ضعف سخت‌افزاری کنسول دستی نینتندو سوییچ، امسال Legacy Edition را برروی این کنسول بازی شاهد هستیم.

عنوان Fifa 20 در تاریخ ۵ مهر ۹۸ (۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌ی شخصی و نسخه‌ی Legacy Edition نیز برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. بازی‌بازان با پیش خرید نسخه‌ی Ultimate این عنوان، می‌توانند سه روز زودتر به بخش Volta دسترسی پیدا کنند.

شما می‌توانید رونمایی کامل بازی را در ادامه تماشا کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید