گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Citizens Of Space مشخص شد

۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

سازندگان بازی Citizens Of Space که در گذشه به معرفی این عنوان پرداخته بودند، تاریخ دقیق انتشار آن برروی پلتفرم‌های مختلف را مشخص کردند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی از این بازی و تاریخ عرضه‌ی آن باشید.

Citizens Of Space از سری عناوین ماجراجویی است که با داستان جالب خود می‌تواند رضایت بسیاری از دوست‌داران این سبک را جلب کند. سیاره‌ی زمین در این بازی به طرز عجیبی ناپدید می‌شود و شما باید مردم را به سیاره‌ی دیگری برده و به آن‌ها کمک کنید. جالب است بدانید که ۴۰ شخصیت قابل انتخاب در این عنوان وجود دارند و با کنترل یکی از آن‌ها باید از راز ناپدید شدن زمین باخبر شده و همه چیز را دوباره به حالب اول بازگردانید. گفتنی است که نسخه‌ی دیگری با نام Citizens of Earth قبلا در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته بود. حال نسخه‌ی جدید با امکانات، کاراکترها و کیفیت بیشتر قرار است به‌زودی منتشر شود. ادن اینداستریز (Eden Industries) وظیفه‌ی ساخت و انتشار عنوان ذکر شده را برعهده دارد.

به نقل از سازندگان، Citizens Of Space در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ (۱۸ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید