بازی علمی-تخیلی جدید شرکت Tortuga Team با نام Spaceland معرفی شد

۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

تارتوگا تیم (Tortuga Team)، استودیوی توسعه دهتده‌ی مجموعه بازی‌های Braveland، از عنوان جدید خود در سبک نقش آفرینی و علمی-تخیلی رونمایی کرد.

شرکت تارتوگا سعی بر این داشته تا جهت‌گیری عنوان جدید خود را بیشتر به سمت اکشن ببرد، عنوانی که بازی‌بازان را به فضای کهکشان‌ها می‌برد تا با عضو شدن در یک گروه ضربت مدرن به کنکاش در دنیای علمی-تخیلی بازی بپردازیند. شما در این گروه‌ ضربت به سیاره‌های مختلف وارد می‌شوید و به کشتن بیگانه‌های فضایی که به احتمال زیاد همان آدم بد‌های داستان هستند، مشغول خواهید بود! با اینکه سبک بازی شاید سنتی به نظر برسد ولی کماکان منحصر به فرد است. مبارزه‌های نوبتی در بازی زمان زیادی از شما نمی‌گیرند و هرکدام بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه برای اتمام به زمان نیاز دارند. همچنین لازم نیست در بازی زمانی را صرف شخصی‌سازی ابزار، کلاس‌ها و حتی شخصیت‌های بازی کنید، چرا که آن‌ها از قبل برای حضور در مبارزات کاملا آماده شده‌اند. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

ابزاری که بازی‌باز قادر به استفاده از آن‌ها در طول بازی خواهد بود شامل مکانیزم جاخالی دادن، نارنجک‌ها،  مین‌ها، سلاح‌ها، مکانیزم‌های تلپورت‌کننده، سپرهای حفاظتی و سایر مواردی که هنوز معرفی نشده‌اند، می‌شود. نکته‌ی جالب توجه این است که در ویدئو معرفی، سکانس‌های مکالمه و داستانی زیادی را شاهد نیستیم و امیدواریم تا در کنار تمام ویژگی‌های خوب، داستانی نسبتا مناسب با پیچ و تاب‌های هیجان‌انگیز را تجربه کنیم و تنها یک عنوان شوتر و تیراندازی محض در انتظار ما نباشد. به هرحال برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر تنها باید صبر کرد. به گفته‌ی شرکت سازنده‌، بازی در سه ماهه‌ی سوم سال میلادی جاری برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و شما می‌توانید در ادامه به تماشای تریلر معرفی آن بنشینید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید