تریلر جدید بازی Samurai Shodown به معرفی شخصیت Yashamaru اختصاص دارد

۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

استودیوی SNK مدتی است که با انتشار تریلر‌هایی از بازی Samurai Shodown، سعی دارد بازی‌بازان را مبارزان و شخصیت‌های ابن بازی بیشتر آشنا کند. بر همین اساس در جدیدترین تریلر منتشر شده زا بازی Samurai Shodown، نگاهی خواهیم داشت به یکی دیگر از شخصیت‌های تازه وارد سری با نام Yashamaru Kurama.

Yashamaru یکی از مبارزان تازه وارد سری Samurai Shodown است که می‌توان آن را مشابه موجود افسانه‌ای با نام Tengu دانست؛ موجودی نیمه انسان و نیمه پرنده در افسانه‌های ژاپنی. Yashamaru علاوه بر یک قدرت شیطانی مرموز، از شمشیر Nagamaki در مبارزات بهره برده و از آن برای قطعه قطعه کردن دشمنان استفاده می‌کند. از دیگر قدرت‌های Yashamaru، می‌توان به پرتاب پرها‌ی درخشان به سمت دشمنان اشاره کرد که آسیب زیادی به آن‌ها وارد می‌کند.

بازی Samurai Shodown در روز  پنج‌شنبه مورخ ۶ تیر ماه ۱۳۹۸ (۲۷ ژوئن ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۹ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌گردد. پس از انتشار کامل عنوان فوق برای کنسول‌های مذکور و با اندکی تاخیر، این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. درپایان از شما دعوت می‌کنیم تا تریلر معرفی این شخصیت را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید