تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی The Sinking City منتشر شد

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

The Sinking City یکی از آن عناوینی است که طرفداران آثار لاوکرفتی بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی آن هستند. استودیوی فراگ‌ورز (Frogwares) نیز از این موضوع باخبر بوده و با انتشار تریلر‌های متعدد، این انتظار را سخت‌تر کرده است.

این تریلر جدید که واقعیت فاسد نام دارد، فضای جذاب و سنگین The Sinking City را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، شاهد بخش‌هایی از گیم‌پلی نظیر اکتشاف در زیر آب، حل معما و مبارزه با هیولای‌های هولناک بازی نیز هستیم. به طور کلی به نظر می‌رسد که The Sinking City تجربه‌ای جدید و متفاوت را به بازی‌بازان ارائه خواهد داد.

داستان این عنوان در مورد یک کاراگاه خصوصی به نام چارلز رید (Charles Reed) است که از توهم‌های آزار دهنده‌ای رنج می‌برد. وی معتقد است که می‌تواند منبع این مشکلات را در یک شهر ویران شده پیدا کند. پس از مواجه با هیولا‌ها و رویداد‌های غیر قابل درک، چارلز به طور عاجزانه‌ای امیدوار است که این‌ها تنها بخشی از تصورات و قوه‌ی تخیل وی باشند.

بازی The Sinking City در تاریخ پنجشنبه ۶ تیر ماه ۱۳۹۸ (۲۷ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می توانید این تریلر جدید را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید