تاریخ عرضه Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution مشخص شد

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

سری بازی‌های کارتی و بسیار محبوب Yu-Gi-Oh! از طریق عرضه عنوان Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution، به کنسول نینتندو سوییچ راه خواهد یافت. این نسخه در اصل، عرضه مجدد نسخه‌های قبلی عرضه شده برای دیگر پلتفرم‌های مقصد این سری است و به تازگی نیز مشخص شده است که بازی مورد بحث، ماه آگوست امسال در دسترس قرار خواهد گرفت.

از جمله ویژگی‌های این بازی می‌توان به مبارزات همراه با کارت در استایل کارت‌های واقعی در مقابل کارت‌های انیمه‌ای اشاره کرد. سناریوهای مبارزه کاملاً با خط‌های داستانی انیمه اصلی همخوانی دارد. پیش از این مشخص شده بود که عرضه این بازی در بازار غرب، به صورت فیزیکی همراه با اقلامی متنوع صورت خواهد گرفت. این نسخه شامل سه کارتی‌ست که پیش از این هرگز در آمریکا عرضه نشده است: Link Monster، Cyberse Monster Micro Coder و Spell Card Cynet Codec.

بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution در تاریخ سه شنبه ۲۹ مرداد ماه (۲۰ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. نسخه فیزیکی و دیجیتالی این بازی با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار خواهد داشت. تریلر معرفی تاریخ عرضه رسمی این بازی را می‌توانید از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید