سگا برنامه‌ای مبنی بر عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی برای بازی Team Sonic Racing نخواهد داشت

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

به نظر می‌رسد بازی Team Sonic Racing که به‌زودی قرار است منتشر شود، در آینده شامل عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی نخواهد بود. اخیرا در یک لایواستریم آقای آرون وبر (Aaron Webber) مدیر رسانه‌ای ارشد شرکت سگا (SEGA)، در مورد ایده‌ی اضافه کردن بسته‌ی الحاقی به این بازی مسابقه‌ای و اینکه چطور هیچ برنامه‌ای در این خصوص اجرا نشد، توضیحاتی ارائه داده است.

وی در این خصوص گفت:

می‌خواهم سریعا در مورد دو چیز که مرتبط با بازی Team Sonic Racing است، صحبت کنم، چراکه فکر می‌کنم آن‌ها موضوعات مهمی هستند. اولین مورد بسته‌ی الحاقی است. گزینه‌های زیادی وجود داشت و گزینه‌ی اول ارائه‌ی محتویات جدید و فروش آن به عنوان بسته‌ی الحاقی بود و آن چیزی نبود تیم سازنده‌ی بازی خواهان انجام آن باشد. تیم در مورد موضوعی که من نیز آن را ترجیح می‌دهم به توافق رسید و این بود که تمام محتویاتی که قرار است در بازی در نظر گرفته شوند، در زمان عرضه‌ی بازی وجود خواهند داشت. بنابراین ما قصد نداریم به دلیل پرداخت ۳ دلار برای کاراکترها و یا هر چیز دیگری که از بازی اصلی حذف شده است، متهم شویم. همه چیز در بازی است و شما همان‌طور که در بازی پیش می‌روید، همه‌ی قسمت‌ها را آزاد خواهید کرد.

روشی که بازیکنان قادر هستند همه چیز را در Team Sonic Racing باز کنند، این است که به سادگی با جلو رفتن و گرفتن اعتبارها در بازی بدست خواهند آورد.

وی ادامه داد:

ما نمی‌خواهیم پرداخت‌های درون برنامه‌ای در بازی قرار دهیم و به همین دلیل ما دیدگاه متفاوتی داریم و من شخصا فکر می‌کنم راه‌های بهتری وجود دارند. ما می‌خواهیم نظرات شما طرفداران را بشنویم و امیدواریم که همه با این راه موافق باشند.

بازی Team Sonic Racing در روز ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۱ می ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید