بازی Guacamelee: Super Turbo Championship به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

استودیوی درینک‌باکس (DrinkBox) امروز اعلام کرد که عنوان جذاب Guacamelee: Super Turbo Championship برای مدت محدود به صورت رایگان در فروشگاه هامبل (Humble Store) در دسترس قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید به جزئیات بیشتری در این مورد پی ببرید.

Guacamelee از سری عناوین جالب به سبک اکشن است که در گذشته برروی برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شد و در مدت کمی توانست رضایت بسیاری از بازی‌بازان را جلب کند. گفتنی است که نسخه‌ی دوم این عنوان نیز هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های ذکر شده در دسترس قرار دارد. سازندگان نیز با انتشار چند بسته‌ی الحاقی و به‌روزرسانی برای این دو نسخه به محبوبیت آن‌ها افزودند. اگر شما هم از طرفداران عناوین به این سبک هستید، Guacamelee را هرگز از دست ندهید.

این روزها بازی‌های زیادی به صورت رایگان منتشر می‌شوند و این فرصتی مناسب برای کسانی است که علاقه‌مند به تجربه‌ی عناوین گوناگون هستند. نسخه‌ی دیگری از بازی Guacamelee با تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده تحت عنوان Super Turbo Championship از امروز تا تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۹ می ۲۰۱۹ میلادی) در فروشگاه هامبل در دسترس قرار دارد. بدون شک حالت‌ها و ماموریت‌های اضافه شده در این نسخه، اوقات خوشی را برای شما رقم خواهند زد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید