تغییرات گسترده‌ای در به‌روزرسان بعدی Apex Legends به وجود خواهد آمد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

استودیوی ریسپاون (Respawn)، اطلاعات جدیدی را در رابطه با بهینه‌ساز بعدی Apex Legends به اشتراک گذاشت.

به تازگی ریسپاون اطلاعات جدید و مهمی را در رابطه با رفع مشکلات و همچنین بهینه‌سازی‌هایی که به‌روزرسان بعدی Apex Legends به ارمغان می‌آورد، در سایت ردیت، با بازی‌بازان و طرفداران به اشتراک گذاشت.

یکی از موارد بسیار آزاردهنده در این عنوان که بسیاری از منتقدین و بازی‌بازان از آن خرده گرفته بودند، وجود لگ و همچنین کاهش سرعت بازی در ابتدای اکثر نبردها بوده است. حال با عرضه‌ی به‌روزرسان بعدی بازی Apex Legends، این مشکل آزاردهنده بالآخره حل خواهد شد.

ما همچنان درحال شناسایی مشکلاتی مانند لگ و کاهش کیفیت در سرورهای خود هستیم. برخی بهینه سازی‌های مهم برروی سرورها انجام شده است، اما همچنان مشکلات بسیاری باقی مانده‌اند تا حل شوند و ما در حال شناسایی آن‌ها هستیم.

همچنین مشکلات مربوط به «صدای تایید برخورد گلوله به حریف» و «صدای پا» نیز در این بهینه ساز حل خواهند شد. البته این به‌روزرسان، تغییراتی را در برخی شخصیت‌های بازی بالآخص شخصیت‌های Gibraltar و Caustic با هدف متعادل کردن گیم‌پلی ایجاد خواهد کرد.

پیشرفت‌های بسیاری در این بازی صورت گرفته است اما همچنان کارهای فراوانی برای رفع مشکلات این عنوان در پیش‌ روی قرار دارد. از کسانی که با نشان دادن ویدئوهای مربوط به مشکلات Apex Legends به ما، در شناسایی این مشکلات کمک کردند بسیار سپاس گزاریم. این شیوه در نشان دادن و گزارش کردن مشکلات بسیار مفید بوده است.

برخی قوانین جدید و سخت‌ گیرانه نیز برای تنبیه افرادی که هیچگونه مشارکتی در نبردها ندارد (مانند عدم شلیک یک گلوله در بازی، عدم جمع کردن لوت‌ها، عدم دریافت آسیب، عدم بازگرداندن هم‌ تیمی‌ها و…) و تنها با فعالیت هم تیمی‌های خود امتیاز تجربه کسب می‌کنند به‌ زودی اعمال خواهد گشت.

ما پس از بررسی آمارها، تصمیم گرفتیم تا با اتخاذ برخی قوانین جدید، جلوی انجام شیوه‌ی Piggy Backing در نبردها را بگیریم. البته این تنبیهات به سرعت اعمال نمی‌شوند و ابتدا تنها به فرد خطاکار اخطار داده می‌شود.

متاسفانه هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی این به‌روزرسان در دسترس قرار نگرفته است.

همچنین این استودیو اعلام کرد که به‌ زودی بهینه‌سازی را برای رفع مشکلات به‌ وجود آمده برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد کرد.

Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. همچنین نسخه‌ی مربوط به تلفن‌های هوشمند این بازی نیز در دست ساخت است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید