کنسول‌ اکس‌باکس وان با پوسته‌ی سریال Game of Thrones عرضه خواهند شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

اکس‌باکس و شبکه‌ی تلوزیونی HBO به توافقی رسیده‌اند که در ادامه‌ی این ماه به دو فرد خوش شانس، کنسول‌هایی با پوسته‌ی سریال محبوب Game of Thrones را اهدا کنندد.

شکی نیست که سریال Game of Thrones یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلوزیونی است و البته شاهد آن بودیم که سازندگان بازی‌های ویدئویی نیز به سراغ آن رفتند. اکنون شرکت مایکروسافت پس از توافق با شبکه‌ی تلوزیونی HBO تصمیم گرفته‌اند که دو کنسول اکس‌باکس وان اس تمام دیجیتال (All-Digital Edition) را به دو فرد خوش‌شانس اهدا کنند. اما این کنسول‌ها، همانند دیگر اکس‌باکس وان‌ها نیستند و پوسته‌هایی مخصوص از سریال مذکور را دارند.

اولین کنسول پوسته‌ای طوسی رنگ دارد و به نظر می‌رسد که نمایانگر خاندان تارگرین (Targaryen) است. برروی آن نیز علامتی شبیه به آزدها وجود دارد که احتمالات مد نظر ما را تایید می‌کند. دومین کنسول نیز با پس‌زمینه‌ای آبی قصد دارد تا شخصیت نایت کینگ (Night King) را به بازی‌بازان یادآور شود و شاهد آن هستیم که علامت زره این شخصیت برروی کنسول اکس‌باکس وان اس وجود دارد.

برای ورود به قرعه‌کشی کنسول با پس‌زمینه‌ی تارگرین‌ها، باید ابتدا به توییتر مراجعه کرده و در پست مربوطه هشتگ‌های GamerThrones# و Sweepstakes# را وارد کنید. برای شانس شرکت در قرعه‌کشی کنسول دیگر نیز باید در شبکه‌ی اجتماعی فیسبوک (Facebook) پست مروبطه را لایک کنید. شما می‌توانید تصویر مربوط به این دو کنسول را در قسمت زیر مشاهده کنید.

نظر شما در رابطه با کنسول‌ها و قرعه‌کشی چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید