جهان Rage 2 نسبت به بازی Just Cause 4 کوچک‌تر خواهد بود

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

بازی Rage 2 که با همکاری دو استودیوی اید سافتور (id Software) و اولانچ (Avalanche) ساخته‌ شده است، در آستانه‌ی انتشار قرار دارد. این بازی جزو آن دسته از عناوین جهان باز پر از هرج‌ و مرج‌ محسوب می‌گردد که ما از سازندگان سری Just Cause انتظار داریم. همچنین بازی ترکیبی از مبارزات کلاسیک در سبک اکشن اول‌ شخص است که در تخصص استودیوی اید سافتور قرار دارد.

یکی از سؤالاتی که اغلب افراد در مورد Rage 2 دارند این است که بازی تا چه اندازه بزرگ است؟ بزرگی نقشه‌ی بازی در مقایسه با Just Cause 4، دیگر ساخته‌ی معروف استودیوی اولانچ، چقدر است.

آقای تیم ویلیتس (Tim Willits)، کارگردان استودیوی اید سافتور در گفتگو با وب‌سایت DualShockers توضیحاتی در این خصوص ارائه داده است. طبق گفته‌ی وی، نقشه‌ی بازی Rage 2 نسبت به بازی Just Cause 4 کوچک‌تر است، اما با این‌حال جزئیات و محتویات بیشتری در آن وجود دارد.

در واقع اندازه‌ی فیزیکی کوچک‌تر است اما نقشه‌ی بازی نسبت به Just Cause 4 متراکم‌تر خواهد بود. ما در اینجا جت‌های هوایی نداریم و نمی‌توان هزار مایل پرواز کرد، اما همانطور که مشاهده کردید ما سعی کردیم در هنگام بازی چیزی سرگرم‌کننده و جذاب را در گوشه و کناره‌ی نقشه‌ی بازی قرار دهیم. ما احساس کردیم این همان روشی است که می‌خواهیم برای طراحی بازی انجام دهیم؛ غنی‌تر و فشرده تر.

بازی Rage 2 که به تازگی گلد شده است، در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ (۱۴ می ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید