یوبی‌سافت رسما معرفی یک محصول جدید مرتبط با سری Ghost Recon را تایید کرد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

روز گذشته تیزر کوتاهی برروی وب‌سایت شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) منتشر شد که به یک نسخه‌ی جدید از سری Ghost Recon اشاره داشت. این شرکت امروز رسما معرفی یک محصول جدید از این سری تیراندازی را تایید کرده است.

در جدیدترین مطلب منتشر شده در حساب توییتر شرکت یوبی‌سافت بیان شده است که آخر هفته‌ی جاری یک تریلر جدید مربوط به سری Ghost Recon منتشر می‌شود. براساس اطلاعات منتشر شده، این رونمایی جدید در روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه (۹ می) راس ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه‌ی صبح به وقت اقیانوسیه (۱۱ شب به وقت ایران) صورت می‌گیرد.

هنوز مشخص نیست که شرکت یوبی‌سافت قصد دارد از چه چیزی رونمایی کند. با در نظر گرفتن توجه و اهمیتی که شرکت یوبی‌سافت برای این مراسم قائل شده است، بسیار بعید به نظر می‌رسد که شاهد معرفی یک بسته‌ی الحاقی جدید برای بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands باشیم. با توجه به این که این بازی در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، احتمال معرفی یک نسخه‌ی جدید از سری Tom Clancy Ghost Recon بسیار بالا است.

شرکت یوبی‌سافت هیچ‌گاه دنباله‌ی عناوینی مانند Advanced Warfighter و یا Future Soldier را معرفی و عرضه نکرد. معرفی نسخه‌ی جدیدی از این عناوین به طور حتم هواداران سری را خوشحال خواهد کرد.

به هر حال، تنها دو روز تا برگزاری مراسم جدید شرکت یوبی‌سافت و معرفی این محصول جدید باقی مانده است. به نظر شما شرکت یوبی‌سافت از چه چیزی در این مراسم رونمایی خواهد کرد؟

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید