زمان دقیق انتشار اولین تریلر گیم پلی عنوان Borderlands 3 مشخص شد

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

ماه گذشته استودیوی گیرباکس (Gearbox) به صورت رسمی از نسخه‌ی سوم سری Borderlands پرده‌برداری کرد و از آن پس، بسیاری از بازی‌بازان منتظر دیدن اولین ویدئوی گیم پلی آن بوده‌اند. به تازگی این استودیو تاریخ و ساعت دقیق رونمایی از اولین تریلر گیم پلی این عنوان را مشخص کرده است.

استودیوی گیرباکس همیشه با سری Borderlands سعی کرده است تا یک گیم پلی جذاب را در قالب یک شوتر اول شخص و دنیایی بسیار هیجان‌انگیز به بازی‌بازان تحویل دهد. اما حال با رونمایی سومین نسخه از این سری، دوست داران آن زمان بسیاری را برای دیدن اولین تریلر گیم پلی آن منتظر مانده‌اند و بالاخره در روز چهارشنبه می‌توانند به تماشای آن بنشینند.

پیش از رونمایی از این تریلر اما یک پیش‌نمایش ۳۰ دقیقه‌ای انتظار طرفداران را می‌کشد. استودیوی سازنده‌ی عنوان Borderlands 3 قول داده است که یک تریلر پرمحتوا را به همراه اطلاعات بسیاری از این بازی برای کاربران به اشتراک خواهد گذاشت. در روز چهارشنه و راس ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران می‌توانید از طریق صفحه‌ی رسمی استودیوی گیرباکس در توییچ آن را پیگیری کنید. در ادامه می‌توانید دیگر اطلاعاتی را که این استودیو از نمایش روز چهارشنبه به اشتراک گذاشته است مطالعه نمایید.

سوالات بسیاری توسط جامعه‌ی بازی‌بازان و دوست داران بازی Borderlands 3 از ما پرسیده شده است. سوالاتی که اکثرا مربوط به داستان و گیم پلی آن بوده‌اند. ما در روز چهارشنبه با نمایشی از گیم پلی آن سعی خواهیم کرد تا به تعدادی از این سوالات پاسخ دهیم.

عنوان Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما کاربران گرامی وب‌سایت گیمفا نیز می‌توانید روز چهارشنبه منتظر این تریلر و اطلاعات بسیار زیاد دیگری از این بازی باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید