استودیوی کدمسترز به ساختمان جدیدی نقل مکان کرد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

عوامل استودیوی کدمسترز (Codemasters)، سازنده‌ی سری بازی‌های F1 و Grid به استودیوی جدید و بزرگتری در شهر بیرمنگام نقل مکان کردند.

احتمالا با استودیوی کدمسترز آشنا هستید، استودیوی انگلیسی که پیش از این سابقه‌ی کار بر روی عناوین سبک اتومبیل‌رانی زیادی را داشته و توانسته است تا به محبوبیت نسبی نزد بازی‌بازان برسد. حال آقای ایان فلت (Ian Flatt)، مدیر این استودیو از نقل مکان عوامل آن به ساختمان جدیدی در مرکز شهر بیرمنگام در کشور انگلستان خبر داده است.

ساختمان جدید استودیوی کدمسترز حدودا ۱۳۰۰ متر مکعب وسعت دارد که به جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های مربوطه، از جمله یک سیستم شبیه‌ساز مسابقات اتومبیل‌رانی D-Box مجهز شده است. به گفته‌ی آقای فلت، این ساختمان می‌تواند با داشتن حدودا ۱۲۰ میز و صندلی برای اعضای استودیو، فضای باز و کارآمدی را برای آن‌ها فراهم آورد تا آن‌ها نیز به راحتی مشغول ساخت بازی‌های آینده شوند.

هدف ما از این تغییرات، دیدن خلاقیت و کار گروهی بیشتری از اعضای استودیو بوده است. زمانی که شما دیوارهایی را بین افراد قرار می‌دهید، از میزان خلاقیت آن‌ها می‌کاهید و از کارایی آن‌ها کاسته می‌شود. پس ما نیز سعی کرده‌ایم تا با این کار، فضایی را خلق کنیم که اعضای استودیوی ما در آن به خوبی با کمک یکدیگر پیشرفت کنند.

این استودیو سابقه‌ی کار در شهر بیرمنگام و همراه با استودیوی Rage Software را داشته است. همچنین آن‌ها در سال ۲۰۰۸ استودیوی Swordfish Studios را خریداری کردند و پس از آن نیز با ساختن عناوینی تحت نام F1 و خرید حق ساخت این بازی‌ها، جایگاه خود را به خوبی میان دیگر استودیوهای این سبک محکم کرده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید