Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers رسما معرفی شد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵

مدتی قبل شایعاتی پیرامون یک بازی جدید از سری Persona با نام Persona 5 S منتشر شد. بسیاری از کاربران و هواداران بر این باور بودند که این بازی همان Persona 5 است که برروی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شرکت اتلوس در جریان کنسرت امروز سری Persona به صورت رسمی از این بازی رونمایی کرد و به نظر می‌رسد حدس و گمان‌های هواداران تا حدودی درست و تا حدی نیز نادرست بوده است.

شرکت سگا (Sega) به وعده‌ی خود عمل کرده و بازی Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers را در جریان روز دوم کنسرت سری Persona معرفی کرد. این بازی یک نسخه‌ی جدید از سری Persona است که به صورت مشترک بین دو شرکت اتلوس (Atlus) و کوئی تکمو (Koe Tecmo) توسعه یافته و شباهت زیادی به سری Warriors دارد.

اگرچه شرکت اتلوس اطلاعات زیادی از این بازی اکشن و نقش‌آفرینی را منتشر نکرد ولی یک ویدئوی کوتاه از این بازی با هواداران به اشتراک گذاشته است. این تریلر کوتاه، بخشی از گیم‌پلی بازی که براساس شخصیت‌های سری Persona است را به نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از این بازی را در انتهای این خبر مشاهده کنید.

اگرچه تاریخ انتشار این بازی (چه نسخه‌ی ژاپنی و چه نسخه‌ی غربی) مشخص نشده است ولی می‌دانیم که بازی Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers برروی دو کنسول نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد حداقل آن بخشی از شایعه‌ها که به انتشار این بازی برروی کنسول هیبریدی شرکت نینتندو مربوط می‌شد، صحت داشته‌اند.

کنسرت سری Persona در دو روز برگزار شد که شرکت اتلوس از روز نخست این مراسم برای معرفی بازی Persona 5: The Royal استفاده کرد. این بازی در حقیقت نسخه‌ی بهبود یافته و گسترش یافته‌ی عنوان تحسین شده‌ی Persona 5 است که برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید