حجم حدودی عنوان Rage 2 برروی کنسول ایکس‌باکس وان مشخص شد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

صفحه‌ی رسمی عنوان Rage 2 در فروشگاه ماکروسافت دچار تغییراتی شده که مهم‌ترین آن‌ها، حجم حدودی این بازی بر روی کنسول ایکس‌باکس وان است.

عنوان موردانتظار Rage 2 تا چند وقت دیگر عرضه خواهد شد و کاربران می‌توانند باری دیگر وارد دنیای آخرالزمانی سری Rage شوند و ماجراجویی‌های جدیدی را در آن که البته به نسبت جهان نسخه‌ی ابتدایی سری متفاوت خواهد بود داشته باشند. این بازی در سبک جهان آزاد و توسط استودیوهای id Software و اولانچ استودیو (Avalanche Studios) توسعه داده شده و از زمان معرفی، بازی‌بازان زیادی منتظر عرضه‌ی آن بوده‌اند.

حال اما اگر دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان به صفحه‌ی رسمی عنوان Rage 2 در فروشگاه ماکروسافت سر بزنند با حجم ۳۰٫۸۳ گیگابایتی آن مواجه خواهند شد. با وجود جهان آزاد بودن بازی و وسعت محیط آن به نظر می‌رسد که استودیوهای سازنده‌ی آن توانسته‌اند تا یک بازی بهینه با حجمی کمتر از دیگر عناوین این سبک را به کاربران تحویل دهند. امروزه بازی‌های بسیاری هستند که فضای بسیار زیادی را از کنسول‌ها اشغال می‌کنند که حتی با این وجود، دست به انتشار به‌روزرسانی‌های حجیمی نیز می‌زنند و بیش از پیش فضای کنسول را اشغال می‌کنند.

بازی Rage 2 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۴ می ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به تازگی تریلرهایی از این عنوان منتشر شده است که بازی‌بازان را با محیط دوست داشتنی آن آشنا خواهد کرد، شما نیز می‌توانید این تریلرها را از اینجا و اینجا مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید