رسمی؛ زمان و تاریخ برگزاری کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 اعلام شد

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹

رویداد E3 2019 تا کمتر از دو ماه دیگر برگزار خواهد شد و شرکت مایکروسافت نیز بارها اعلام کرده است که نمایشگاه امسال، رویداد بزرگی برای ایکس‌باکس خواهد بود. از آنجایی که روز به روز به برگزاری این نمایشگاه نزدیک می‌شویم، این شرکت به تازگی زمان و تاریخ برگزاری کنفرانس خبری E3 ایکس‌باکس را مشخص و اعلام کرده است. درست مشابه کنفرانس‌های سال‌های پیش، برنامه ایکس‌باکس امسال هم روز یکشنبه، یک روز قبل از آغاز به کار نمایشگاه E3 برگزار می‌شود.

کنفرانس E3 Xbox One امسال، روز یک شنبه ۱۹ خرداد ماه (۹ ژوئن) ساعت ۱ بعد از ظهر به وقت محلی برگزار خواهد شد. با این حال، مایکروسافت جزئیات خاصی از این برنامه منتشر نکرده است اما مجور نلسون (Major Nelson)، بیان داشته که نمایش امسال، «بزرگترین حضورِ این شرکت در E3» خواهد بود و ردموندی‌ها برنامه‌های بزرگی برای آن دارند. طبق معمول، کنفرانس امسال به صورت زنده از وب‌سایت مایکروسافت، میکسر و دیگر سرویس‌های استریم پخش خواهد شد.

از آنجایی که شرکت سونی پس از سال‌ها حضور در رویداد سالانه E3، قصد ندارد در رویداد امسال این نمایشگاه حضور یابد، مایکروسافت خبر از اتفاقات بزرگی در این رویداد داده است. فیل اسپسنر (Phil Spencer)، رئیس بخش ایکس‌باکس مایکروسافت گفته است که کنفرانس امسال مایکروسافت به بزرگی حضورهای قبلی آن‌ها در این نمایشگاه خواهد بود.

فیل اسپنسر با اشاره به عدم حضور سونی در این دوره از نمایشگاه E3 گفته بود که:

در فصل پائیز گذشته، خبرهای متعددی از E3 امسال منتشر شد. ما بین خودمان بحث‌های زیادی مبنی بر این موضوع داشتیم که آیا «باید حضوری بزرگ در این نمایشگاه داشته باشیم؟» «آیا باید پول خود را حفظ کنیم؟» «این به چه معناست؟». ما تصمیم گرفتیم که نه [ما پول خود را نگه نمی‌داریم]، ما کار خود را انجام خواهیم داد. ما قصد داریم حضوری به همان بزرگی که تا به حال در E3 شاهدش بودید، داشته باشیم. من این فرصت را دوست دارم.

اسپنسر همچنین به این موضوع اشاره کرد که آن‌ها قصد دارند در این رویداد از برنامه‌های خود برای آینده ایکس‌باکس نیز صحبت کنند. این شرکت اعلام کرده که کنسول‌های جدید و متعددی در دست ساخت قرار دارند و ایکس‌باکس وان بدون دیسک نیز یکی از آن‌هاست. همچنین احتمالاً شاهد خبرهایی از سرویس Project xCloud نیز باشیم که قرار است با استفاده از آن، بتوان بازی‌های ایکس‌باکس را برروی تلفن‌های همراه و دیگر پلتفرم‌ها استریم کرد.

در عین حال، امروز قسمت جدیدی از برنامه Xbox Inside منتشر خواهد شد که قرار است شاهد رونمایی‌های متعددی باشیم و در عین حال، بازی‌های جدیدی برای سرویس گیم‌پس (Game Pass) نیز معرفی گردند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید