گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Snooker 19 مشخص شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

سازندگان بازی Snooker 19 در خبر خوبی اعلام کردند که این عنوان به‌زودی در اختیار بازی‌بازان و علاقه‌مندان به اسنوکر قرار خواهد گرفت. همچنین تاریخ رسمی انتشار این عنوان نیز مشخص شده است که در ادامه با جزئیات بیشتر در این باره آشنا خواهیم شد.

عناوین شبیه‌سازی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفدارانی دارد و Snooker 19 نیز می‌تواند یکی از آن‌ها باشد. این بازی شبیه‌سازی اسنوکر است که بازی‌بازان را وارد حال و هوایی هیجان‌انگیز کرده و تجربه‌ی یکی از برترین عناوین اسنوکر را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. در این بازی شما قادر خواهید بود تا از میان ۱۲۸ بازیکن یکی را انتخاب کرده و به رقابت با دیگران پرداخته و ساعت‌ها سرگرم شوید. گفتنی است که استودیوی ریپستون گیمز (Ripstone Games) وظیفه‌ی ساخت این بازی جذاب را برعهده داشته است.

بازی Snooker 19 در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ (۱۷ آپریل ۲۰۱۹ میلادی) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. قیمت نسخه‌ی دیجیتالی این بازی ۳۴٫۹۹ دلار خواهد بود. اگر شما هم از طرفداران این ورزش هستید، Snooker 19 را هرگز از دست ندهید. هنوز اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست اما به محض دریافت جزئیات بیشتر آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید