گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

بازی R-Type Final 2 برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد

PlayStation 4 ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

سازندگان بازی R-Type Final در خبر خوبی از انتشار دومین نسخه از این عنوان خبر دادند که در آینده برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در ادامه با ویژگی‌های این نسخه بیشتر آشنا خواهیم شد.

تاکنون عناوین تیراندازی زیادی در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است که هرکدام از آن‌ها طرفداران خاص خود را دارند. اولین نسخه از R-Type Final در سال ۲۰۰۳ منتشر شد و علاقه‌مندان بسیاری را به خود جذب کرد. حال پس از گذشت حدود ۱۶ سال استودیوی گرنزلا (Granzella) به فکر ساخت دومین نسخه از این عنوان است که در آینده‌ای نزدیک به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

سازندگان R-Type Final 2 طی مصاحبه‌ای که انجام دادند، از تفاوت نسخه‌ی دوم و اول گفته‌اند تا طرفداران این بازی را با خصوصیات آن آشنا کنند. تمام مبارزانی که در اولین نسخه شاهد آن‌ها بوده‌اید، در این نسخه‌ در کنار ویژگی‌ها و آیتم‌های جدید حضور دارند. بدیهی است که این نسخه با کیفیتی به مراتب بهتر در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. همچنین سطوح دشواری مختلفی برای این بازی در نظر گرفته شده است که با انتخاب هر یک می‌توانید تجربه‌ای لذتبخش از عناوین تیراندازی را برای خود رقم بزنید. واضح است که هر چه بازی‌بازان سطح دشوارتری را انتخاب کنند، امتیاز بیشتری را هم دریافت خواهند کرد. در پایان نیز می‌توانید موفقیت خود را با سایر بازی‌بازان مقایسه کرده و با آن‌ها رقابت هیجان‌انگیزی داشته باشید.

هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی مشخص نیست اما پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق به‌زودی رخ خواهد داد. به نقل از سازندگان، در ماه آینده جزئیات بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد.

0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی