گیفت کارت
گیفت کارت

بازی ReadySet Heroes رسماً معرفی شد

۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۴

از بازی ReadySet Heroes، جدیدترین عنوان اکشن و نقش‌آفرینی استودیوی روبوت اینترتینمنت (Robot Entertainment)، در جریان نخستین قسمت از سری برنامه‌های State of Play سونی رونمایی شد.

این بازی تعاملی و رقابتی درباره‌ی حیواناتی‌ست که زره بر تن کرده و شمشیر در دست گرفته و با دشمنان متشکل از هوش مصنوعی مبارزه می‌کنند. تا سقف چهار بازی‌باز می‌توانند به تجربه‌ی بخش چندنفره‌ی این بازی بپردازند که در Battle Arenas جریان دارد و هر کسی بتواند سریع‌تر از بقیه دشمنان بیشتری بکشد، برنده است. حالت دیگر این بازی Snail Race نام دارد که در آن هر بازیکن یک حلزون رنگی مشخص شده دارد که باید با محافظت از آن، زودتر از بقیه به خط پایان برسد. زمانی که به تنهایی به تجربه‌ی این بازی می‌پردازید، ReadySet Heroes به عنوانی در سبک دانجن کرالر (Dungeon Crawler) و نقش‌آفرینی مبتنی بر لوت تبدیل می‌شود که خطرات زیست‌محیطی و دشمنان متعددی شما را تهدید می‌کنند.

ReadySet Heroes توسط استودیوی روبوت اینترتینمنت توسعه می‌یابد که ساخت بازی‌هایی نظیر سری Orcs Must Die! و Hero Academy، Hero Academy 2، بازی Age of Empires Online و Echo Prime را در کارنامه‌ی خود دارد. آن‌ها تجربه‌ی زیادی در زمینه‌ی خلق عناوین اکشن و نقش‌آفرینی دارند و ReadySet Heroes نیز به احتمال زیاد، از ماهیت اصلی Orcs Must Die! پیروی می‌کند.

هنوز مشخص نیست که بازی ReadySet Heroes برای دیگر پلتفرم‌ها نیز عرضه خواهد شد یا تنها شاهد انتشار آن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ هستیم. گفتنی‌ست که احتمالاً این بازی در سال جاری میلادی یعنی ۲۰۱۹ عرضه گردد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را از زیر نگاه کنید یا آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید