شایعه: Scalebound، بازی لغو شده‌ی مایکروسافت، برروی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

بازی Scalebound را به خاطر دارید؟ عنوان انحصاری استودیوی پلاتینوم گیمز (PlatinumGames) برای اکس‌باکس وان که در نهایت لغو شد؟ حال ظاهراً طبق شایعات جدید، نینتندو این بازی را احیا کرده و قرار است تا آن را به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کند.

بازی Scalebound، یک بازی نقش آفرینی جاه طلبانه به کارگردانی هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، قرار بود تا به صورت انحصاری برای کنسول اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مجهز به ویندوز ۱۰ منتشر شود. اما همان‌طور که می‌دانید، شرکت مایکروسافت از نتیجه‌ی کار آن‌قدر‌ها هم راضی نبود و در نهایت این بازی را لغو کرد.

حال براساس صحبت‌های اخیر آقای امران خان (Imran Khan)، خبرنگار و سردبیر ارشد Game Informer، در مورد احیای یک بازی «مرده و دفن شده» توسط نینتندو، وب‌سایت Nintendo Insider گزارش داده که طبق اطلاعات منابع داخلی آن‌ها، بازی Scalebound احیا شده است و به صورت انحصاری برروی کنسول ترکیبی نینتندو منتشر خواهد شد.

با توجه به رابطه‌ی بسیار خوب بین نینتندو و پلاتینوم گیمز و همچنین انتشار دو بازی انحصاری Astral Chain و Bayonetta 3 برای نینتندو سوییچ، این موضوع خیلی دور از دسترس به نظر نمی‌رسد. البته اگر به خاطر داشته باشید، نینتندو در گذشته نیز با انتشار بازی Bayonetta 2، یکی دیگر از عناوین لغو شده‌ی پلاتینوم گیمز را نجات داده است.

البته این شایعه آن‌قدر‌ها هم جدید نیست و تعدادی از منابع داخلی اعتقاد دارند که در گذشته نیز چنین چیزی را شنیده‌اند. به هر حال این یکی از عجیب‌ترین شایعه‌های اخیر محسوب شده و اگر بازی Scalebound روزی به صورت انحصاری برروی نینتندو سوییچ منتشر شود، شاهد یک اتفاق تاریخی خواهیم بود.

نظر شما چیست؟ آیا مایکروسافت با این موضوع موافقت کرده است یا این‌که خبر مذکور حقیقت ندارد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید