در سال مالی ۲۰-۲۰۱۹، شرکت یوبی‌سافت ۳ تا ۴ بازی AAA منتشر می‌کند

۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

معمولا شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در هر سال ۳ بازی AAA منتشر می‌کند. حال بنابر اطلاعات منتشر شده در گزارش مالی این شرکت، به نظر می‌رسد که این رویه در سال مالی ۲۰-۲۰۱۹ ادامه خواهد یافت. سال مالی پیش رو از آوریل ۲۰۱۹ شروع می‌شود و در مارس ۲۰۲۰ خاتمه می‌یابد.

در جریان گزارش مالی یوبی‌سافت با سرمایه‌گذاران خود، این شرکت اذعان داشت که قصد دارد ۳ تا ۴ بازی AAA را در سال مالی پیش رو منتشر کند.

اگرچه این شرکت جزئیات بیشتری از این بازی‌های AAA منتشر نکرد اما با توجه به اطلاعات قبلی، می‌توان تا حدودی از حضور یا عدم حضور برخی بازی‌ها در این لیست مطمئن بود. پیش از این می‌دانستیم که نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed در سال ۲۰۱۹ منتشر نمی‌شود. همچنین می‌دانیم که آی‌پی جدید یوبی‌سافت یعنی Skull & Bones، برای عرضه در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است.

حال ممکن است که چه بازی‌هایی در این لیست حضور داشته باشند؟ مدت بسیار زیادی است که طرفداران خواهان انتشار نسخه‌ای جدید از Splinter Cell هستند که با توجه به شایعات موجود، انتظار می‌رود که بالاخره در سال مالی پیش رو شاهد عرضه‌ی آن باشیم. Watch Dogs 3 هم یکی دیگر از گزینه‌های احتمالی است که البته با توجه به گذشت تنها دو سال از عرضه‌ی نسخه‌ی قبلی، احتمال به حقیقت پیوستن این موضوع کم است. از طرفی دیگر ممکن است ماجراجویی جدیدی از Prince of Persia منتشر شود.

در هر صورت تا چند ماه آینده و در جریان مراسم E3 2019، به طور رسمی از بازی‌های جدید شرکت یوبی‌سافت برای سال مالی جدید رونمایی می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید