گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

بازی DiRT Rally 2.0 برای هدست Oculus Rift عرضه می‌شود

اخبار بازی
بازی DiRT Rally 2.0 برای هدست Oculus Rift عرضه می‌شود

استودیوی کدمسترز (Codemasters)، در توییتر تایید کرد که بازی مسابقه‌ای جدیدشان یعنی DiRT Rally 2.0، برای هدست واقعیت مجازی اکیلس ریفت (Oculus Rift)، در تابستان ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. در ماه سپتامبر، استودیوی کدمسترز اعلام کرد که برنامه‌ای برای عرضه نسخه‌ی واقعیت مجازی (VR) این عنوان ندارد. حال این استودیو در توییتر اعلام کرد که نسخه‌ی کامل واقعیت مجازی این عنوان، در تابستان عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد درخواست‌های طرفداران باعث تغییر برنامه استودیو شده است.

توییت منتشر شده توسط این استودیو، حاوی تصویری از بازی در کنار هدست واقعیت مجازی اکیلس ریفت است و با توجه به این که کدمسترز، اشاره ای به دیگر هدست‌های واقعیت مجازی نداشته، این احتمال می‌رود که این نسخه از بازی به صورت انحصاری برای هدست ریفت عرضه شود.

بازی DiRT Rally 2.0، عنوانی در سبک مسابقه‌ای بوده که تمرکز آن بر روی مسابقات رالی است. از ویژگی‌های این عنوان، می‌توان به وجود مسابقات هیجان‌انگیز WorldRX در قالب هشت قسمت مختلف و سیستم آب و هوایی هوشمند، با تاثیر مستقیم بر روند بازی اشاره کرد.

همچنین گفته می‌شود که رانندگان رالی، جان ارمسترانگ (Jon Armstrong) و الیور سولبرگ (Oliver Solberg)، به عنوان مشاور در روند توسعه‌ی این عنوان نقش داشته‌اند.

این بازی در تاریخ ۷ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۶ فوریه ۲۰۱۹ میلادی)، برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

پیش‌ خرید بازی بازی DiRT Rally 2.0 مزایایی برای شما خواهد داشت. ابتدا  در صورت پیش‌ خرید هر یک از نسخه‌های مختلف بازی، شما به خودروی Porsche 911 RGT Rally Spec دسترسی پیدا می‌کنید. اگر هم به بسته‌های ویژه علاقه دارید می‌توانید سراغ پیش‌ خرید نسخه‌ی لوکس (Deluxe Edition) بروید. با تهیه این نسخه شما به دو فصل از محتویات پس از عرضه، آزادسازی زودهنگام خودروها و مزایایی دیگر دسترسی خواهید داشت. لازم به ذکر است که نسخه‌ی لوکس، چهار روز زودتر از نسخه‌ی اصلی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت