سازندگان Halo Infinite از داستان عمیق و قابل درک این بازی می‌گویند

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰

سری بازی‌های محبوب Halo همواره داستانی‌هایی عمیق و غنی داشته‌اند. این عالی است که استودیوی ۳۴۳ ایدستریز (۳۴۳ Industries) از این ویژگی استفاده کرده تا داستانی عمیق ارائه دهد و داستان‌هایی جالب و جذاب روایت کند و شاهد صحنه‌ها و سکانس‌هایی باشیم که به روایت‌های قبلی اشاره داشته باشد. اما ممکن است که شما با افرادی که فکر می‌کنند درک داستان کلی Halo به چند دلیل دشوار است، موافق باشید. استودیوی ۳۴۳ ایندستریز برای بازی Halo Infinite در نظر دارد تا به توازنی بین عمیق بودن داستان و قابل درک بودن آن دست یابد. این گفته به این معناست که آن‌ها می‌خواهند ضمن روایت داستانی عمیق برای بازی‌بازان قدیمی این سری، داستانی «قابل درک» نیز برای افرادی که به تازگی به سری Halo وارد می‌شوند روایت کنند.

جاستین روبی (Justin Robey)، یکی از سازندگان بازی Halo Infinite، به تازگی در خصوص تصمیم‌های ۳۴۳ ایندستریز برای این بازی صحبت کرده است:

Halo یکی آن سری بازی‌هایی‌ست که بازی‌بازان زیادی دارد و زمانی که عنوان Halo Infinite عرضه گردد به این مجموعه باز خواهند گشت. ما می‌خواهیم زمانی که مردم به تجربه‌ی این بازی می‌پردازند در آن گم نشوند؛ این موضوع یکی از مشکلاتی بود که افراد زیادی با آن در بازی Halo 5 مشکل داشتند.

وی ادامه داد:

[مردم می‌گویند] «آه، اینجا کلی المان است، و من نمی‌دانم که دارد چه اتفاقی می‌افتد». ما باید اطمینان حاصل کنیم که محتوای زیاد و فوق‌العاده‌ای برای طرفداران خود داشته باشیم و در عین حال [داستان بازی Halo Infinite] برای کسانی که به این سری برمی‌گردند نیز قابل درک باشد.

هنوز جزئیات زیادی از داستان بازی Halo Infinite منتشر نشده و تنها می‌دانیم که تمرکز این نسخه برروی شخصیت محبوب این سری یعنی مستر چیف (Master Chief) است. مطمئناً این خبر خوبی برای علاقه‌مندان این مجموعه است که از بازی Halo 5: Guardians گله و شکوه داشتند.

روبی کارگردانی بخش صداگذاری این بازی را بر عهده دارد و مطمئناً به خوبی از روند توسعه‌ی این بازی آگاه است. استودیوی ۳۴۳ ایندستریز هنوز تاریخ عرضه‌ی بازی Halo Infinite را مشخص نکرده است اما گفته می‌شود که پیش از عرضه‌ی این عنوان موردانتظار، علاقه‌مندان می‌توانند آن را تجربه کنند تا فرآیند ساخت بازی با مشارکت بازی‌بازان پیش رود و مشکلات آن برطرف گردد.

بازی Halo Infinite برای عرضه برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ برنامه‌‌ریزی شده است. این بازی با استفاده از موتور بازیسازی جدیدی تحت عنوان اسلیپ‌اسپیس توسعه می‌یابد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید