تاریخ انتشار و جزییات به‌روزرسان جدید Sinner: Sacrifice for Redemption مشخص شد

9 بهمن 1397 - 17:45

بازی Sinner: Sacrifice for Redemption، ساخته‌ی استودیوی دارک استار گیمز (Dark Star Games)، تلاش داشت با ترکیب المان‌های سری Souls با سبک عنواین موفقی مانند Shadow of Colossus، یک تجربه‌ی منحصر به فرد و جدید را به کاربران ارائه کند. با این حال این بازی در زمان عرضه با استقبال خوبی روبه‌رو نشد و بازخوردهای مناسبی را از سوی کاربران و منتقدین دریافت نکرد. با وجود همه‌ی این مشکلات، به نظر می‌رسد استودیوی سازنده قصد دارد به پشتیبانی خود از این بازی ادامه دهد. این استودیو اعلام کرده است که به مناسبت سالگرد عرضه‌ی بازی برروی پلتفرم استیم، دو سلاح، یک باس و یک حالت جدید را به بازی اضافه خواهد شد.

حالت جدید نام برده شده در حقیقت حالت نیو گیم پلاس (New Game +) است که سه Trial جدید را در مقابل شما قرار خواهد داد. Trial of Speed سرعت شما را افزایش داده و در مقابل مصونیت شما در زمان جاخالی دادن را حذف می‌کند. در حالت Trial of Consequence اگر تنها یک بار کشته شوید، کار شما در بازی به پایان می‌رسد. Trial of Sinner با ترکیب کردن دو Trial قبل شما را تا حد ممکن به چالش می‌کشد.

باس جدید بازی Cowardly Modic نام دارد. اگر بتوانید این مرغ عظیم‌الجثه‌ی زره‌پوش را شکست دهید، دو اسلحه‌ی جدید براساس سلاح‌های همین باس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بازی Sinner: Sacrifice for Redemption هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است. به‌روزرسان جدید بازی در تاریخ ۳۰ بهمن ماه (۱۹ فوریه‌ی سال جاری میلادی) در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. نقد و بررسی این بازی را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید