فرصت ثبت نام در نسخه‌ی بتای عمومی بازی Dreams آغاز شد

۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

به تازگی اعلام شده که کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قادر خواهند بود تا همین حالا، برای ثبت نام در نسخه‌ی بتای عموممی بازی Dreams اقدام کنند.

سال ۲۰۱۹، سالی خواهد بود که بالاخره بعد از مدت‌ها و چندین تاخیر، بازی Dreams به دست کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌رسد. عنوانی که تقریبا مدت زمان زیادی از آغاز مراحل ساخت و توسعه‌ی آن می‌گذرد و یکی از مورد انتظارترین بازی‌های انحصاری کنسول مذکور به شمار می‌رود. مدتی قبل یک نسخه‌ی بتای خصوصی برای بازی Dreams برگزار شد و در جریان آن، کاربران توانستند تا حدودی با گیم‌پلی این اثر آشنا شوند. البته این بتای خصوصی تنها در دسترس افرادی قرار گرفت که عضو خبرنامه‌ی استودیو سازنده‌ی بازی یعنی مدیا مولکول (Media Molecule) بودند.

حال بعد از گذشت مدتی، این استودیو اعلام کرده که فرصت ثبت نام در نسخه‌ی بتای عمومی بازی Dreams، همین حالا در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار گرفته است. این بتای عمومی، شاهد ابزارها، گزینه‌ها و تنظیمات مختلفی خواهد بود که کاربران می‌توانند با استفاده از آن‌ها، به ساخت و ساز در بازی بپردازند. همچنین سازندگان قصد دارند بازخوردهای مختلف و متفاوت بازی‌بازان را از طریق این بتای عمومی، دریافت کنند. در نسخه‌ی بتای خصوصی بازی، ایده‌ها و اثرات جالبی توسط کاربران بازی خلق شد که بهترین آن‌ها از سوی استودیو مدیا مولکول، در توییتر رسمی این استودیو قرار گرفت. حال باتوجه به این که این بتا، به صورت عمومی برگزار خواهد شد، می‌توانیم شاهد خلق اثرات جالب‌تر و خلاقانه‌تری باشیم.

کاربران اروپا می‌توانند از اینجا برای ثبت نام در نسخه‌ی بتای عمومی بازی اقدام کنند. همچنین کاربران آمریکایی بازی نیز، باید از این لینک اقدام کنند. بازی انحصاری Dreams در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹، برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید