بازی SNK 40th Anniversary Collection برای نینتندو سوییچ منتشر شد

۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰

چندی پیش مجموعه‌ی جدید SNK 40th Anniversary Collection به طور رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و آن حس خاطرانگیز بازی‌های کلاسیک را به کاربران این کنسول، منتقل کرد.

در گذشته شرکت بزرگ SNK عناوین مختلفی را منتشر کرده است که بیشتر آن‌ها در زمان عرضه‌ی خود، با موفقیت رو به رو شدند. حال پس از چند سال، شرکت ان‌آی‌اس آمریکا (NIS America) اعلام کرده که مجموعه‌ای از بازی‌های این شرکت با نام SNK 40th Anniversary Collection برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند همین حالا برای خریداری آن از طریق فروشگاه رسمی نینتندو یعنی e-Shop اقدام کنند.

اگر بخواهیم به طور کامل توضیح دهیم، کالکشن جدید SNK 40th Anniversary Collection دارای ۱۳ بازی متفاوت خواهد بود که در سال‌های ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ میلادی منتشر شدند. همچنین در آینده‌ای نزدیک، یک به‌روزرسانی جدید برای SNK 40th Anniversary Collection منتشر خواهد شد که ۹ بازی جدید دیگر را به آن اضافه خواهد کرد و این مجموعه به تکامل بیشتری خواهد رسید. این کالکشن از یک بسته الحاقی متفاوت هم برخوردار خواهد بود که در کنار رفع مشکلات و باگ‌های بازی، دو عنوان دیگر با نام‌های Beast Busters و S.A.R به طور رایگان به بازی اضافه می‌شوند.

تمامی بازی‌های درون این مجموعه، در سبک رترو (Retro) جریان خواهند داشت و می‌توانند تا ساعت‌ها شما را سرگرم کنند. در واقع اگر بازی SNK 40th Anniversary Collection را خریداری کنید، به ۲۴ بازی کلاسیک ، خاطرانگیز و موفق دسترسی خواهید داشت. همچنین قابلیت ذخیره‌ی بازی نیز به آن‌ها افزوده شده تا بتوانید در هر نقطه از مراحل بازی، آن بخش را ذخیره کنید و بعدا به ادامه‌ی بازی بپردازید. بازی‌هایی که بعد از عرضه به دست کاربران خواهند رسید، در تاریخ ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۸) منتشر خواهند شد. برای مشاهده‌ی لیست کامل بازی‌هایی که هم‌اکنون در دسترس هستند و یا در آینده منتشر می‌شوند، به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید